Mariňáci (http://marinaci.valka.cz/forum//index.php)
- Plastikové modely (http://marinaci.valka.cz/forum//board.php?boardid=9)
-- Figurky (http://marinaci.valka.cz/forum//board.php?boardid=14)
--- BLOODY ATOLL (http://marinaci.valka.cz/forum//threadid.php?threadid=230)


Posted by Josef Steinocher on 06-06-2008 at 19:14:

BLOODY ATOLL

Nazdárek.Fa.Master Box vydává 3 nové sady figurek. 1. 5x usmc.3 ve střeleckých pozicích,2 nese na zádech raňeného. 2. 3x usmc a 2x japonci v souboji muže proti muži. 3. 4x japonci v útoku.3 v běhu,1 zasažen. Náhled na oficiálních stránkách www.mbltd.info/index.htm. a tam kliknout na IN PROCESS.Fakt pecka.To bude dioráma.


Posted by Admin on 06-20-2008 at 11:20:

Tady jsou Box Arty

__________________
SEMPER FI !!!


Posted by Odin on 08-29-2008 at 15:13:

Fajn typ Smile) , vypadají dobře. Tak jen aby kvalita nekulhala...


Posted by Admin on 09-04-2008 at 07:17:

Co jsem zatím viděl figurky od této firmy, tak byly vždy parádní, tak snad nezmastí zrovna tuty Cool

__________________
SEMPER FI !!!


Posted by Josef Steinocher on 09-04-2008 at 20:30:

Mám od nich pár sad U.S. a Dragon to není,ale Dragon taky není Hornet,ale o Pacifik je moc málo zájmu u firem.Co si budem povídat.


Posted by Odin on 09-05-2008 at 11:04:

Jo to je pravda, na letošním PILSKITU jsem měl rozhovor s jedním modelářem a ten, když jsem mu řekl, že dělám a zajímám se o Pacific, poznamenal dosti suše, že ty tři stroje nestojí za to... Když jsem se nad tím zamyslel, musel jsem mu dát za pravdu, víc stojů z Pacifiku totiž nikdo snad ani nedělá- Dragon 2, Italerka i s LVTčkama asi 7, Academka možná 1 a další ani nestojí za zmíňku....


Posted by antonin on 09-05-2008 at 23:12:

pánové a co resin? Big Grin


Posted by Odin on 09-06-2008 at 13:03:

Tak na to jsem nepomyslel, ale nemyslím, že zde jsou nějací velcí výrobci válečných strojů z Pacifiku. Každej spíše vydá nějaký model o kterém si myslí, že chybí na trhu třeba Traksík s LVT1. Možná se LVT 1ničky dočkáme od Italky, když už dělají řadu... Ale jinak se musí opravdu uznat, že žádná sláva to není, třeba ve srovnání s Německem, nebo i Ruskem a armádákama USA... No, ale i něco pozitivního třeba se za deset let dočkáme a výrobci to budou hrnout, protože všechno ostatní už budou vyrábět Big Grin ....


Posted by Josef Steinocher on 09-06-2008 at 13:15:

Resin nevím.Podle mě za dost peněz když mají starší formu tak málo muziky.Ale zrovna mi přišel Typ 95 ha-go od Finemolds a já i když U.S.M.C. má prim tak stavím i US.Army ,Brity ,Kiwi ,Kanadany, Australany,Japy prostě pacifik celkově.Poslední dobou uvažuji i o cizinecké legii v Lang-sonu v Indočíně ve 40 roce.A to už je modelů mraky ,ale podkladů prt.Bez foto to podle mě moc nejde.Mastím taky dio z Tarawy 120x40 cm a koupil jsem Dauntlesse kterej poletí nad sice je 1:32 ale efekt to má a ten 1,5 cm rozdílu v měrce je podle mě prkotina.Hlavně že to uspokojí mě a o tom to je ne?


Posted by Odin on 09-07-2008 at 13:21:

S těma podkladama spíše všeho s mírou, Já už minimálně rok dávám dohromady LVTčka a podle podkladů to pořád nemám k kupě a stavby se nepříjemně protahují, v každé nové literatuře najdu něco nového co stavdu samozřejmě zase protáhne. Protože ještě z minula lepím armádáky USA mám i rozpracovaný model Duck Billu a nejsem schopen objednat nebo koupit hlaveň( ve stavebnici byla naprosto k ničemu),ale stavěl se dobře,protože jsem měl jen jeden podklad Big Grin ... Ty stroje Japů a nebo cizlegie jsou zajímavé, ale nevím zda něco se na ně dá vůbec sehnat(myslím literatura)... Já už zůstanu asi jen u kožených krků, kdybych měl postavit vše co mám v plánu tak to nestihnu za celý život...


Posted by antonin on 09-07-2008 at 20:49:

ale chlapci,tady byla řeč o figurách, a že jich je v nabídce Big Grin . A co se týče techniky,její taky dost,zvlášt pokud lepíš i armadní jednotky BRRR. Italka podle mého s LVT skončila ,bohužel. Všechny ostatní maji jinej základ,tak se na to podlé mého špagety vyprdnou


Posted by Odin on 09-08-2008 at 16:06:

S těma figurama máš pravdu, třeba Verlindeník jich chrlí opravdu dost a v dobré kvalitě. S těma LVTčkama si tak jist nejsem, jen jsem usuzoval z toho co už Italka dělá a co by jí šlo do krámu... Třeba překvapí jako Dragoni s M4A2 v marináckém kabátě, to přece nikdo normální neudělá ne Big Grin ...


Posted by antonin on 12-15-2010 at 20:52:

tak jsem si dnes koupil dva sety ot MB po 135,-a strčil jsem je do skříně k ostatním figurám Big Grin


Posted by Odin on 12-16-2010 at 14:24:

Co je to za sety?


Posted by antonin on 12-16-2010 at 20:48:

nevím čísla ale je to tarawa marinaci a druhej marinac i s japanís

Powered by: Burning Board Lite 1.0.2 © 2001-2004 WoltLab GmbH