Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Technika jednotek USMC » LVT a DUKW » LVT-2 » LVT2 photos
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Adamicz Adamicz je muž
Private First Class


Registrován dne: 12-27-2005
Příspevků: 5

LVT2 photos Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Shánim fotky LVT2, minimalne velikost 500x300, na netu sem už hledal, ale na nic poradnyho sem nenarazil. Jestli neco mate link, nebo jestli na disku muzete mi to poslat na mail: adamicz@email.cz diky.

12-27-2005 02:28 Adamicz je offline Poslat email Adamicz Domovská stránka Adamicz Vyhledat příspěvky uživatele Adamicz Přidat Adamicz mezi přátele Přidat Adamicz do seznamu kontaktů
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

No někde v archivu mám velkoformátový fotky o velikosti několika mega a LVT-2 by tam měly bejt. A potřebuješ nějaký konkrétní nebo je to fuck? Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

01-04-2006 01:22 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Adamicz Adamicz je muž
Private First Class


Registrován dne: 12-27-2005
Příspevků: 5

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

je to jedno.. Big Grin

01-06-2006 19:51 Adamicz je offline Poslat email Adamicz Domovská stránka Adamicz Vyhledat příspěvky uživatele Adamicz Přidat Adamicz mezi přátele Přidat Adamicz do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Pánové Shocked , Italka prý chystá model LVT 2 AMTRACK, údajně velice kvalitní (?). Už jsem to na netu zachytil, ale dneska jsem to četl i v Novinkách Roll Eyes , tak to asi bude pravda. Byl bych spokojen i s kvalitou předcházejících LVTček Cool pokud k tomu budou plechy tak nebude o čem. Moře resinu co mám doma odkládám a raději si počkám na výlisky Smile) . Alespoň jedna dobrá zpráva...

02-27-2007 16:51 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: