Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Inspirace » Herperova rozestavěná LVT-4
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Herperova rozestavěná LVT-4 Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Co můžeme očekávat od nového modelářského manuálu v lednu. No nenasral by vás ten psychouš?

http://www.network54.com/Forum/110741...VT4+Project

__________________
SEMPER FI !!!

01-02-2006 09:04 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

ten amík asi nechodí do práce Confused

01-28-2006 22:25 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Toho živej mariňáci Cool Se tak někdo má. nechceš mě tondo taky živit?

__________________
SEMPER FI !!!

01-29-2006 14:07 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

RE: Herperova rozestavěná LVT-4 Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

quote:
Tento příspěvek původně napsal Admin
Co můžeme očekávat od nového modelářského manuálu v lednu. No nenasral by vás ten psychouš?

http://www.network54.com/Forum/110741...VT4+Project


Začíná mne sr..! Kdo má na to mít nervy... Evil

01-31-2006 17:19 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

quote:
Tento příspěvek původně napsal Admin
Toho živej mariňáci Cool Se tak někdo má. nechceš mě tondo taky živit?


Haló mne také... Big Grin Big Grin Big Grin

01-31-2006 17:20 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: