Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Technika jednotek USMC » Trucky, Jeepy, Dodge atd. » WWII Pacific "Rocket Truck"
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[2]:« 12 Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Antoníne Wink omlouvám se Ti, ale už nejsem schopen oddělit fotky, které jsou od Tebe. Stáhnul jsem nedávno dost velkej balík fotek a teď ho alespoň trochu Roll Eyes třídím. Ty fotky, IHC ambulance mi přišly velice zajímavé a tohle tema jsem nenašel, tak jsem to tam Frown samostatně vložil. Nezlob se, ale nemyslel jsem Smile) to ve zlém. Já si všechny fotky co jsme sem vložily si opravdu Confused nepamatuji, jediné co Ti mohu slíbit je, že sem už žádné fotky nevložím Big Grin a to je blbost nemyslíš? Ale jinak opravdu nevím jestli jsou fotky dabl, nebo ne. Snažím se se neopakovat, což se mi ne vždy podaří...

12-04-2012 16:03 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Toníku, našel jsem nějaké fotky IHC, trochu je roztřídím a pak je sem vložím. Jestli se některé budou opakovat, tak se prosím nezlob chlape... Chci to tu trochu udržet v běhu... Tak už se nemrač! Když tak požádám kaznějovskýho admina o promazání...

12-05-2012 20:04 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none Stránek[2]:« 12
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: