Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Stavebnice » Článkové pásy pro LVTčka
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Článkové pásy pro LVTčka Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Harper je fuckt psychouš. Připravuje kovové pásy pro LVTčka. Podle výkresu to vypadá hodně slušně, budou worable, ale má to jeden háček. A to cena, která se bude pohybovat mezi 80 až 100 doláčema. No asi zůstanu u těch gumáků z bedny.


LVT%20Tracks%20w1.jpg

__________________
SEMPER FI !!!

08-17-2006 17:40 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

ja teda určitě Frown

08-19-2006 15:47 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

quote:
Tento příspěvek původně napsal antonin
ja teda určitě Frown


Přesně při zásobách cca 4-5 LVTeček by mě to vlezlo tedy pěkně do peněz, co? Jo hele tondo, mohl by jsi mi půjčit toho sanitního jeepa? Zkusil by jsem to podle toho udělat líp, jak jsem to kdysi plánoval.

__________________
SEMPER FI !!!

08-19-2006 16:55 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

jasan šefe Big Grin

08-20-2006 21:36 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

quote:
Tento příspěvek původně napsal antonin
jasan šefe Big Grin


Hoď mi to dyštak nějak k Jaroušovi i s tím ospreyem, nechám ti tam ty DVDčka, OK? Cool

__________________
SEMPER FI !!!

08-20-2006 21:43 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

toho ospreje,mám někde zabalenýho f krabici Confused

08-20-2006 22:00 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

quote:
Tento příspěvek původně napsal antonin
toho ospreje,mám někde zabalenýho f krabici Confused

To je mi nějaký povědomý, taky mám ještě třetinu věcí v krabicích, no uvidíš, tak tam u Jarouše nech toho jeepa a Ospreye až to najdeš

__________________
SEMPER FI !!!

08-20-2006 22:06 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

První testovací pásy jsou venku Shocked


LVT%20tracks%20Post.jpg

__________________
SEMPER FI !!!

08-27-2006 16:04 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak a je to tady. kdo má dostatek money ve své portmoné tak se může realizovat. Ale já mezi šťastnými nebudu, je to na mě dost drahý Frown


XT-0001w.jpg

__________________
SEMPER FI !!!

09-14-2006 19:08 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Roll Eyes moc pěkný... Frown ale drahý...

09-19-2006 20:35 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: