Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Barvy » Zbarvení mariňáckých tanků
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[3]:« 123 Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Pepo, Já to hledám podle gůglu. Přeskakuji z jedné diskuze do druhé a hledám fotky, nebo něco zajímavého... Tohle jsem našel asi na osmnácté stránce. Byla to diskuze asi modelářského klubu z amíkova, použil jsem překladač. Takže je možné, že ta diskuze byla ostřejší. Ale zaujalo mne to pro to, že tam byly fotky mašin z Marian. A pak tam byly ty ukázky z fotek na identifikaci barev a k tomu to docela vulgární vyjádření oponenta, které se ani nemuselo překládat. Jak jsem to pochopil tak, že tento borec se bil v prsa, že ta barva byla mariňácká zelenomodrá a neustále ukazoval, že je to podle digitální fotky pravda. Jo a ještě jsem si vzpoměl, že argumentoval barevnou fotkou mašiny z Marian. Mne tento problém docela zaujal a řekl jsem si že Vás s tím seznámím a požádám o názor. Já bych si chtěl postavit King Konga a tak mne Váš názor dost zajímá. Já si sice název tý diskuze napamatuji, ale zkusím to zase najít... Teď jsem objevil docela zajímavý balík fotek našich kluků tak budu hledat dál. Pokud bys k tomuto problému něco našel Ty, dej vědět.

05-01-2013 18:56 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak Pepo, našel jsem podle gůglu v jednom návodu, že je možné podle odstínu šedé přesně určit barvu(?). Prý je to stará metoda. Myslíš, že je fakt možný, že by ten chlápek měl pravdu a ta barva strojů na Marianách byla fakt mariňácká zelená??? Musím o tomhle zjistit víc, ještě budu hledat. Jestli ty stroje byly fakt v mariňácký zelený, tak už nebudu věřit vůbec ničemu! A co Antonín, nevíš o tomhle něco??

05-07-2013 18:29 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Myslím že barvy jako modrá,červená,zelená rozpoznáš ale odstín jedné barvy těžko.

05-07-2013 18:39 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Uživatelé: none Stránek[3]:« 123
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: