Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Stavebnice » INTERNATIONAL
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[2]:« 12 Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Zrovna jsem si říkal, co udělám s tím třináctým důchodem až to sockomunisti prosadí... Big Grin Big Grin Big Grin

01-27-2009 16:21 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

prosadí a pak zase zruší,chcípáci. Napiš do čajíčkářské časti tohoto fora,možná ti EDDIE řekne jak to s tím duchodem zamýšlej

03-17-2009 22:23 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Eddi nekomentuje populistické výkřiky svých vůdců. Možná patří k umírněnému křídlu, ale se staženým ocasem... Big Grin Big Grin Big Grin

03-19-2009 11:35 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

moc staženej ocas nemá páč se Big Grin mu narodila dcera a prej ale bude volit pravici

05-15-2010 09:54 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

zatím jen podvozek,a na nečisto složené


CAM00778 small.jpg
CAM00780 small.jpg

03-30-2014 00:14 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Ahoj Antoníne, to je ten resinovej mrňous od těch frantíků? Vypadá opravdu hodně dobře, ten motor mne celkem překvapil. Jsou u toho i nějaký dekály? Jakou mu dáš barvu?

03-31-2014 16:17 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Je to dobrý,stavba ok,žádný problém.Decaly jsou na pytel,mám propisoty bude to vypadat lépe. Barvu používám Tamiya AS1 Dark Green IJN

03-31-2014 20:55 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Mně se tenhle mrňous opravdu líbí, budeš ho také ko?Ta zelená co použiješ je fakt dobrá, také jsem ji použil na naše. Já totiž nevěřím tomu, že naši používali pouze olivovku. Až splaším prachy, tak mi pak poradíš jak ho koupit...

04-01-2014 13:37 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none Stránek[2]:« 12
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: