Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Figurky » Nemrod
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Nemrod Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

figurky vypadají dost good.


tarawa.jpg

09-26-2008 11:46 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Měřítko je 35 nebo vyšší. Zdají se dost detaďlní...

10-20-2008 17:50 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

1:35

10-20-2008 21:35 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

kdo to vůbec dělá? Verlindeník nebo kdo...

10-21-2008 18:13 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Firma NEMROD

10-22-2008 05:19 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak o té sem zatím neslyšel Confused , ale je možné, že už jsem na ni někdy narazil a jen si to nepamatuji Wink . Figury dělají pěkný a správnou stranu Big Grin , tak že jim přeji...

10-22-2008 10:51 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

No mariňáci jsou to první,ale mám od nich Kanaďany které jsem předělal na Australany z Nové Guineje a ty jsou fakt dobrý.Navíc figurky dělají v sériích tak 3 různé sady na jedno téma tak snad neporuší zajetý styl.Doufám že na pacifik ještě něco dodají.Verlinden ani Wariors na ně teda nemají,co se figurek týká

10-22-2008 17:28 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

No, pěješ jen chválu, tak to si je budu muset taky pořídit. Já mám pár figur od Verlindena a jsem docela spokojenej( horší hlavy), ale pokud tvrdíž, že jsou lepší, tak se o tuhle firmu budu také zajímat... Jo hele víš, že prej zlevnili knihu Válka v Pacifiku ze skoro třinácti stovek na tři?

10-23-2008 15:48 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

No slyšel jsem ,ale já jí koupil hned jak vyšla tak pecháček.Jinak hlavy kupuju od HORNETU ty jsou fakt dobrý.

10-23-2008 17:17 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Uživatelé: none
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: