Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Inspirace » lvt
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

lvt 2 Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

předělaná lvt a5 od blutanku,bezva práce Big Grin slepeno někdy před 5ti lety


DSC00304.jpg

Tento příspěvek byl 2 krát upraven, uživatelem antonin , naposledy 02-17-2009 at 12:13.

02-17-2009 12:05 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Pěkná práce.Blue Tank co si budem povídat ve své době jediná Fa.co se dalo kupit.Kvalita ???.

02-20-2009 21:14 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

No, jestli jsi to lepil z tý hrůzy, co mám také doma, tak klobouk dolů... Je to pěkný, ale chce to ty pásy co?

02-23-2009 17:27 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

jo je to určitě on,spatlal jsem to tenkrát asi za dva dny,o modelřskych postupech jsem tenkrát nic nevěděl,ale aspon jsem lepil. Dnes vím ale nelepím Big Grin Big Grin

02-25-2009 22:37 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Ale stejně to je kus práce.Vím co je to za stavebnici... Dneska také vím a nic nelepím... Chce to asi nějakou novou modelářskou můzu. Časopis modelář teď nestojí za moc a inspiraci z něj čerpat nejde a trajdat po výstavách se mi také nechce... Jsem prostě zmlsanej starej lenoch... Big Grin Big Grin Big Grin

03-01-2009 15:30 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

internet je zdroj nekonečných možností,tak nebud linej. Evil

03-02-2009 21:50 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Uživatelé: none
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: