Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Offtopic » WWW » Norimberk 2010
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Norimberk 2010 Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Odkaz na foto z Norimberka : http://www.primeportal.net/photo_home/thomas_voigt_home.htm

02-07-2010 10:44 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Roll Eyes Hmm, dobrý. Jen tam z kokosáků toho moc není. Tu houfnici na M3 už inzerovali. Čekal jsem spíše LVT1 od Italky. No snad se dočkám...

02-11-2010 12:26 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Shrnul by jsem to líp. Je tam prt.

02-11-2010 20:34 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jo to je pravda, ale Já vždy čekám, že tam přece jen něco bude a pak jsem Frown zklamanej. Ale na t LVT 1 věřím, že se tam dostane, přece neudělají sérii LVTček a nevydají Smile) jedničku!!! I když dneska je všechno Big Grin možné...

02-12-2010 14:58 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: