Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Barvy » u.s.m.c. uniforma
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

u.s.m.c. uniforma Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Po různém experimentování s namícháním barev podle modelářů z celého světa jsem došel k názoru,že nejjednoduší a naprosto NEJLEPŠI' barvy na uniformy vyrábí fa.Vallejo v řadě Panzer aces.Základní odstín 70.319 usmc tank crew a 70.323 světlo usmc tank crew.Dlouho jsem nemohl najít kde je koupit,až jsem narazil na Polský zásilkový obchod Super hobby.Cena 2,59 euro za jednu poštovné 4 eura za 4 dny po obědnání a pay pay platbě jsem je měl doma.Obchod je možné přepnout i na češtinu,takže dobré.Adresa obchodu : http://www.super-hobby.cz/serie-panzer-aces-k-6-1471067.html Nemusí se nic míchat. Jen já si základní 70.319 upravuji tak že 7 kapek 70.319 poředím ani ne 1/3 kapky bílé taky Vallejo řady Model color,tento odstín je základ,samotná 70.319 stín a 70.323 světlo.Jako ředidlo je nejlepší destilka. Naprosto bezsmradná záležitost. Obědnal jsem od každé 2 ks takže mám vystaráno na hodně dlouho.


usmc.jpg
usmc světlo.jpg

Tento příspěvek byl 2 krát upraven, uživatelem Josef Steinocher , naposledy 07-10-2010 at 10:44.

07-10-2010 10:26 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Pokusil jsem se vyfotit v reálu tyto dva odstíny pro představu:


1.jpg

Tento příspěvek byl 1 krát upraven, uživatelem Josef Steinocher , naposledy 07-10-2010 at 11:01.

07-10-2010 10:51 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Já vím, že ta fotka zkresluje, ale není ta šedá úplně bez toho modrozelenýho odstínu? Připadá mne taková jako by panzer šedá.

07-28-2010 17:19 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Ta podle tebe šedá je světlo k té tmavé.

09-20-2010 18:42 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak to jsem pochopil Big Grin Big Grin

09-21-2010 10:33 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: