Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Stavebnice » NITEMARE II - kamufláž
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

NITEMARE II - kamufláž Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Koukal jsme se do stavebnic mariňáckých Shermanů firem Academy a Italeri, kde je v dekálech i NITEMARE II a porovnal jsem to z fotkou ze Zalogovými Tank battles in the Pacific a našel jsem jednu nesrovnalost. V obou stavebnicích je Nitemare II celá v Olive drab, ale když jsem si trošku pohrál s nascanovaou fotkou z výše uvedeného zdoje a přidal trošku kontrastu a intenzity barev, tak je jasné, že i Nitemare II z Iwo měla na sobě pole pískové barvy.
Souhlasíte se mnou?


nitemare_detail.jpg

__________________
SEMPER FI !!!

04-04-2005 14:32 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

a dá se snad nesouhlasit? Pleased Juknu na zalogu doma

04-04-2005 14:44 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Ty nemáš Zalogovu bibli u sebe? Roll Eyes

__________________
SEMPER FI !!!

04-04-2005 14:46 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

to je jedina kterou nemám f praci ale mám ji na nočním stolku,zeptej se tvojí přítelkyně ta jí tam viděla Big Grin

04-04-2005 14:56 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Nemusím, mě jí ukázala tvoje, jakej jseš uchyl Smile)

__________________
SEMPER FI !!!

04-04-2005 15:06 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

my se nezapřem Cool

04-04-2005 15:18 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

SEMPER FI !!! Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

04-04-2005 15:23 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

SEMER FI

04-04-2005 15:24 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

koukám že mi tam vypadlo písmenko kurva drat
Vzhledem mk tomu že NITEMARE II je z 5th tank bat.
tak je to hodně pravděpodobný,protože co jsem měl možnost vidě tak jsou všechny zmalovyný ako svina Big Grin

04-05-2005 07:07 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jsem rád, že jsi podpořil mojí na mariňáka genitální dedukci Smile)

__________________
SEMPER FI !!!

04-05-2005 10:51 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

to já rád Wink

04-05-2005 12:21 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Kruci, veliteli s tou pískovou máš pravdu. Musím si do bible udělat poznámku! Tuhle stavebnici totiž mám v merku... Pleased

12-04-2005 21:32 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: