Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Technika jednotek USMC » Trucky, Jeepy, Dodge atd. » half trucky a m3 scout
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[3]:« 123 Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

jedinou fotku z viditelným označením scouta v našich jednotkách jsem našel v ospreyi o marinackejch pruzkumácích,je tam scout nekde va státech na cvičáku

03-19-2011 11:27 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Ano, mám stejný názor. Ty Scouty na Quadalcanalu byly, to je fakt. Je tedy jasné, že sbor používal i další techniku, kterou chrlily továrny ve státech. Ty halftracky tomu naprosto odpovídají. Musím zjistit co je to ta- rota zvláštních zbraní.

03-21-2011 15:39 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

podle mého zdroje,jak jsem uváděl tak je nevylodily

03-21-2011 18:34 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

je to jen pohlednice,ale podle něčeho ji namalovat musel


$(KGrHqQOKokE33L9BkGLBOEnP0KWeQ~~0_3.jpg

05-07-2012 13:54 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jo tak to je fakt. Vypadá to, že ta rota byla fakticky vyzbrojena scouty. Malovat to museli podle toho co viděli.

05-07-2012 14:22 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak jsem objevil další fotky halfů od USMC a zde jsou:


Honolulu USMC M3 sTuart a M3 Halftrack cvičení 1942.jpg
USMC M3 Bougainwille.jpg


M2 USMC.jpg

11-15-2012 18:14 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jo, Já vím popisky:
1. half se stuartem v kempu USMC na Havaji
2. half USMC z Bougainville
3. renovovaný half v barvách USMC

11-15-2012 18:17 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none Stránek[3]:« 123
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: