Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Technika jednotek USMC » Trucky, Jeepy, Dodge atd. » Jeep s raketometem
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
rota - A rota - A je muž
Private First Class




Registrován dne: 08-06-2010
Příspevků: 26

Jeep s raketometem Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Zdravim,získal jsem tenhle doplněk,chci se zeptat,nevíte někdo,jestli takové jeepy používaly i jednotky USMC ?


1366544291.jpg

Tento příspěvek byl 5 krát upraven, uživatelem rota - A , naposledy 12-13-2010 at 12:29.

12-13-2010 10:35 rota - A je offline Poslat email rota - A Vyhledat příspěvky uživatele rota - A Přidat rota - A mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Já osobně pochybuji, nikde se na to nedá nalézt odkaz, nebo fotka. Mariňáci používali jako nosiče zbraní Internacionály, nebo jako Galliope Shermany. Tahle úprava vypadá jako armádní, ale možná se pletu a mariňáci tohle také v polních úpravách používali. Ale muselo by to být před rokem 1944, kdy už se uvádějí jako zbraňové nosiče Internacionály- ty jsou zdokumentované fotkami. Možná něco bude vědět Tonda, nebo někdo z ostatních a bude mít i fotky. Já na tohohle jeepa nic nenašel. Jinak se ještě dále podívám.


IwoJima 27.jpg
IwoJima 28.jpg
IwoJima 26.jpg


Calliope USMC Guadalcanal 1944.jpg
Calliope USMC Guadalcanal 1944 1jpg.jpg

12-13-2010 14:12 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

souhlasím s tebou odine,mám pocit že jsem to viděl někde v evropě,ale není vyloučeno že se to někde objeví ale spíš myslím že ne

12-15-2010 20:45 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
rota - A rota - A je muž
Private First Class




Registrován dne: 08-06-2010
Příspevků: 26

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Našel jsem tuhle jedinou fotku a nevypadá to na mariňáckou.


id_mb_w_rocket_full.jpg

12-15-2010 22:52 rota - A je offline Poslat email rota - A Vyhledat příspěvky uživatele rota - A Přidat rota - A mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tohle jsou fakt armáďáci. Hledal jsem to i po zahraničních diskuzích a nikde o tom ani zmíňka - teda myslím u koženejch krků. Internationaly M-2-4 1tuna byly koženejma krkma objednány od roku 1941 a dodávány od začátku roku 1942, proto ani nevidím pro tento nosič zbraní možnost nějakýho bojovýho nasazení u USMC. Nejdříve jsem si myslel, že by se tenhle nošič mohl dočkat nasazení na Guadalcanalu, ale tam už byly Internacionály a raketový Shermeny. Takže se přikláním k názoru, že ne- tyhle raketový Jeepy.

12-16-2010 14:51 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

raketový shermani tam byly až v 44,tak že žádné bojové nasazení na tomto ostrově

12-16-2010 20:39 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jo pravda. Ale jinak se nic nemění.

12-17-2010 14:34 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
rota - A rota - A je muž
Private First Class




Registrován dne: 08-06-2010
Příspevků: 26

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Co se dá dělat,skončí v armádních barvách.

12-19-2010 14:37 rota - A je offline Poslat email rota - A Vyhledat příspěvky uživatele rota - A Přidat rota - A mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

to bych ho radši nestavil Big Grin

12-19-2010 15:20 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
rota - A rota - A je muž
Private First Class




Registrován dne: 08-06-2010
Příspevků: 26

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

To nemůžu,dostal jsem ho od dcery k svátku,byl by mazec. Wink

12-20-2010 15:14 rota - A je offline Poslat email rota - A Vyhledat příspěvky uživatele rota - A Přidat rota - A mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

to asi jo,příště by se na tebe mohla vybodnout

12-20-2010 17:24 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Uživatelé: none
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: