Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Technika jednotek USMC » Tanky » M4A3 Sherman » beelzebub od Zalogy
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

beelzebub od Zalogy Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

pár fotek


Iwo%20A.jpg
Beelzebub.jpg
Iwo%20B.jpg
Iwo%20C.jpg
Iwo%20D.jpg

Tento příspěvek byl 1 krát upraven, uživatelem Josef Steinocher , naposledy 12-20-2010 at 22:21.

12-20-2010 22:13 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Já si nemůžu pomoct ale je tam Bcelzebub


Iwo_beelzebub b.jpg


Beelzebubpic b.jpg

12-20-2010 22:23 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Teda Pepo jestli jsi ho dělal Ty, tak klobouk dolů. Je perfektní. Jen mi vrtá hlavou ten tmavej odstín kamufláže, myslel jsem, že je to mariňácká zelená. Z čeho jsi udělal ty zuby na vrchu korby? Ty pytle jsou také moc dobrý, z čeho jsi je dělal?

12-21-2010 14:29 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jo ještě jsem zapoměl- je tam fakt BCELZEBUB. A pak se spolehni na dekály. Big Grin Vypadá to, že prostřední čárku u E někdo odmáz.

12-21-2010 14:35 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Ten vysochal Zaloga. Já dělám pytle z modurytu nebo magic sculp.

12-21-2010 15:40 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Hmm, říkáš z MS nebo z moduritu, zajímavé. Tak Zaloga, musím říci, že je to perfektní práce. Z čeho asi udělal ty zuby na hranu korby?

12-22-2010 14:10 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: