Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Offtopic » BURZA » Nabídka » Prodám
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[2]:« 12 Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

composite mám, M5A1 už ne, Academku mám.

03-29-2014 20:40 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

No jestli to neprodáš tak se za čas přihlásím. Jo, a ještě, Ty jsi měl i M4A1 střední verzy od Tascy, tu ale naši neměli ne.Měl jsem zato že na Mysu Gloucester měly pozdní verzy...

03-31-2014 16:33 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tu už nemám. Já mám zato že tuhle ,ale nevím to stopro.

03-31-2014 17:23 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jak jsem pochopil, tak to musí mít plný velký štít kanonu, litej kryt převodovky a hnací kolo. No nic, Ty prej končíš tady s náma. Je to jen kec, nebo skutečnost? Proto všechno prodáváš?

04-01-2014 14:06 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Mad Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

To vis ze konci,je to dezerter,radsi kouka na filmy Big Grin

04-01-2014 14:48 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Uživatelé: none Stránek[2]:« 12
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: