Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Technika jednotek USMC » Tanky » Nezařazeno » M4 composite
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

M4 composite Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Mám pár fotek z Okinawy na kterých jsou mariňáci spolu s M4 composite hull tak jsem se chtěl optat jestli někdo něco nevíte o jejich původu a zařazení. Je možný že by je půjčili našim armáďáci ? Jedná se o dobývání Sugar leaf hill kde bojovala 6.usmc. Druhá a třetí fotka je zajímavá kamo usmc z Oki.


6th battalion 29 marines Sugar loaf hill.jpg
65675069878_000069_3.jpg
65675069878_000276_3.jpg


battle_okinawa.jpg
65675042099_001104_3.jpg

07-23-2011 20:37 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak už jsem to zjistil. Jedná se o plamenometný tankový prapor 713. jeho roty byly přiďělěny mariňákům hlavně rota B, pro jejich přímou podporu.


6th_mardiv_17.jpg
07.jpg
Okinawa-Sherman-US-1945-1.jpg
okinawa_1.jpg

07-24-2011 07:04 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Já byl přesvědčenej, že tyhle hoši byly na vypůjčených strojích od armády. Člověk se pořád učí. Wink Máš ještě nějaký fotky od téhle kompanie? Roll Eyes Chci si postavit nějaký stroj z Oki a pořád nemůžu nic "kvalitního" najít. A tyhle stroje vypadají zajímavě. Kompozitní stroj u marines? Hmmm, to je opravdu vzláštnost.

07-24-2011 16:15 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jsou to armádáci ,ale byly přidělený k usmc jen na Okinavě.

07-25-2011 06:35 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jo, máš pravdu. Hledal jsem to i z Zalogovi a nic než zmíňku na odkaz, že jsou to armádáci přidaný jako posila k pěším praporům kožených krků. Jěště to hledám v jiné literatuře z Okinawy, ale moc si od toho neslibuji...

07-27-2011 13:06 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: