Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Stavebnice » Dragon M4A3 75mm eto
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[2]:« 12 Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak Pepo, dneska jsem tuhle stavebnici měl v ruce na modelářské výstavě v Plzni. Stála 950,--Kč, ale přesto jsem ji nekoupil. Zarazilo mě na tom ta spousta verzí jak se dá postavit. S velitelským poklopem máš pravdu jsou tam obě verze, ale abych byl upřímný zarazily mě možnosti na korbě vozidla. Jelikož se v šermenech nevyznám nekoupil jsem to. Asi je to moje škoda, ale opravdu jsem nevěděl co s tím. Jinak tahle cena je i plánovaná pro výstavu v Praze, takže jde ušetřit, i když po otázce kdy zlevní, řekl že musí kopírovat ostatní prodejce. Poradíš mi jak z toho postavit šermena z Iwojimy?

08-27-2011 19:23 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

To je jednoduché Odine. Použiješ vrchní dekl na motor jako v plánku G 7, zadní čelo vany taky G 4,kola do vozíků boggies můžeš použít oboje, velitelská věž je ta s periskopama po obvodu akorát že ty blbci z Dragonu tam na poklop nedali středovou část (na obr. ta v červeném kroužku ,tak je ji třeba dodělat z resinu nebo koupit (třeba by pomohl Tonda s odlitím podle toho poklopu z M4A2 late od Dragonu),ale jestli máš M4A2 late od Dragonu tak tam je komplet a na model z Peleliu ji nepotřebuješ. když si koupíš sadu od verlindena VP0204 tak tam je poklop nejspíš taky,navíc telefon na zadní čelo korby,nejnovější typ kol (celokovové hladké) ty ve stavebnici nejsou a když mrkneš do Squadronu od Harpera tak je měli mariňáci na každén stroji jiné a na některých 2 i všechny 3 druhy.


03.gif
04.gif
05.gif
m4a3105hvss21.jpg
verlinden VP0204 sherman update kit 425.jpg

Tento příspěvek byl 2 krát upraven, uživatelem Josef Steinocher , naposledy 08-28-2011 at 21:34.

08-28-2011 21:18 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Ještě mi prozraď který prodejce ji má za 950,-. Já ji míň jak za 1130,- až 1209,- nikde nenašel.

Tento příspěvek byl 1 krát upraven, uživatelem Josef Steinocher , naposledy 08-28-2011 at 21:30.

08-28-2011 21:23 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Pepo moc a moc díky za podrobný popis! O těch kolech, jsem vůbec nevěděl. Naštěstí jsem nedávno zakoupil stavebnici M4A2 late, a tyhle díly opavdu nepotřebuji(budu se snažit postavit stroj z Peleliu). Jinak tu cenu 950,--Kč měl Bílek, ještě se s ní chlubil protože u několika vybraných stavebnic (byla tam i M4A3 eto) cedulku s cenovkou jako blázen na výstavě modelů v Plzni teď v sobotu - "PilsenKIT". Ptal jsem se jeho prodejce jestli už ta cena bude i na krámě, ale řekl, že je pouze pro výstavu a ještě bude na výstavě v Praze. Jinak prý se cena řídí podle ostatních prodejců(?), což je divné protože bych spíš řekl, že ostatní prodejci se řídí podle něho.

Tento příspěvek byl 1 krát upraven, uživatelem Odin , naposledy 08-29-2011 at 13:52.

08-29-2011 13:50 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Ahoj ty pojedeš do Prahy na tu výstavu?

08-29-2011 18:31 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Já ještě zatím nevím. Confused Mě osobně ty podzemní smrduté a temné garáže moc nelákají, i když to taky pořádá Eduard a je to vlastně mistrovství ČR. Byl jsem tam taky loni a předloni na otočku a na prodej tam toho bylo opravdu dost, takže to vypadá, že se to nezměnilo. Za modely tam cenu jet nemá, neuvidíš tam nic jinýho, než co na jiných akcích a v dost skromným počtu a to hlavní v ponurém prostředí.

08-29-2011 19:15 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none Stránek[2]:« 12
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: