Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Stavebnice » resin LVT 3
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[3]:« 123 Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

já ne,postavil ho ten šílenec co ho vyrobil. Mám ho koupenej,ale nevím kdy se do něj pustím. Označení si také vyráběl sám. Pásy tohoto typu nikdo nedělá je to kombinace nejtenčích pásu na shermena a na něj jsou nalepeny vllnky ktere si odřežeš od odlitejch pásu od klasického lvt Confused Big Grin

03-31-2014 20:52 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak Ty už si ho koupil, tak to teda čumím. On dělá taky lepty? Je to fakt borec!!! Vypadá to úžastně, to musím i suše konstatovat! Jak to vypadá ještě neslepený ? Nemáš fotku? Ty pásy by na něj měly bejt stejný jako na LVTčkach, ne? Já myslel, že jo, jen jsou delší. To by šlo udělat z těch Fruilů ne? Ta cena furt platí? KOukal jsem taky na Nymburk, kde to doporučuješ. On je schopný vyrobit tolik kopií? Stále víc o tom přemýšlím, musím schrastit prachy...

04-01-2014 13:44 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Antoníne a všichni ostatní -malá omluva ty pásy na LVT 3 jsou fakt jiný. Jak jsem koukal, tak jsou na bázy šermíka. I hnací kolo je stejný. Takže se ještě jednou omlouvám. Už je mi jasný i Antonínův postup při lepení pásů. Wink

04-01-2014 14:23 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

no hurá,hnací kolo je ze stuarta akorát je širší

04-01-2014 20:10 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Antoníne pochlub se, kolik je toho resinu? Ne, sranda.Už Ti to přišlo?

04-17-2014 17:10 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Antroníne na kolik to přijde?

07-27-2014 17:33 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none Stránek[3]:« 123
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: