Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Offtopic » Filmy » WWII - zapomenuté filmy
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

WWII - zapomenuté filmy Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Přátelé, tak tenhle pořad je opravdu dost dobrý Smile) . Jsou zde ukázány mnohé věci, které jinde nevidíte Cool . V minulém dílu, bylo pro nás vidět vylodění na Mysu Gloucester a na Tarawě. Byly zde vidět M4A1 late verze z akce na Mysu Glocester a potvrdily tuto skutečnost. Ve vylodění na Tarawě, bylo vidět Roll Eyes něco co mne překvapilo a to vylodováky LVT (A)4!!! Confused Byly tam dva záběry přímo na ně. Je to dost vzláštní, neboť publikačky udávají, že se s masovou výrobou začalo až s počátkem roku 1944. Co si o tom myslíte?

05-07-2012 14:13 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

to je blbost,na Tarawě akorat lvt 1, a 2. Nesmíš dát na všecky zaběry,sekaj to tam jak bata cvicky

05-07-2012 14:49 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jo, tak to jsem si taky myslel. Díval jsem se proto ještě na peprízu a byly tam opravdu mezi LVT 1 a LVT2. Byly bez jakékoliv imatrikulace (viditelné na filmu) a byly bez věžovejch kulometů a kulometu v čele korby. Podle toho filmu byly v celomodrým kabátě jako ostatní LVTčka. Podle dostupne literatury je měly fabriky začít chrlit začátkem roku 1944,takže se otevírá otázka, zda už nebyly prototypy a ty byly ve zkouškách koncem roku 1943??? Confused

05-09-2012 14:29 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

odine kamo,never tomu

08-02-2012 17:54 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Máš jako vždy pravdu, přemýšlel jse o tom(měl jsem mraky času) a opravdu tam nemohly být ani prototypy. Jak jsem zjistil tak v 1943 zkoušely prototypy na uzemí USA. V tom filmu byl asi kouzelník střihač. Ještě musím najít něco k tomu na netu...

10-27-2012 15:29 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: