Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Rozestavěno » Adminova LVT(A)-1
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[6]:« « 456 Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

klasika,to znám

03-19-2012 22:25 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jenže skříně už nestačí! Musím žačít prořádně lepit. Ale nějak se nemůžu přinutit, spíš ty modely sbírám... Big Grin Big Grin Big Grin

03-20-2012 14:53 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

filatelisti taky sbiraji a nelepi Big Grin

03-20-2012 16:38 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak to jsem pravověrnej filatelista!! Big Grin

03-21-2012 14:40 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

u nas v hlavnim meste se jeste rika ze jsem panzani

03-22-2012 07:36 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Hele panzani, mám doma už něco nasysleno, potřeboval bych spíš nějakou inspiraci na lepení Big Grin Big Grin Big Grin

05-07-2012 14:36 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

ty woe takovejch fotek co jsem sem dal Confused

05-07-2012 14:47 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jo to uznávám, jsi největší fotkovej Big Grin boss na tomhle servru. Já asi špatně hledám, nic jsem poslední dobou dobrého neulovil. Potřeboval bych k inspiraci k lepení nějakou bombu Big Grin , ale spíš kopanec do pozadí Big Grin Big Grin Big Grin

05-09-2012 14:18 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none Stránek[6]:« « 456
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: