Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Rozestavěno » GMC
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

GMC Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

tenhle truck se mi vždy líbil,ale problém byl ten že jsem neměl fotku na které by byl v naších barvách. A pak se to stalo Smile známý si koupil knihu kde mezi stovkami fotografii se jedna objevila. Sice není s PTO,ale to mi navadí ani to nemusí být v čase WWII,je tam USMC a hotovo. U popisky není čas ani místo,ale předpokládám že je to někde ve státech


IMG_0025(1) small.jpg

03-31-2014 21:08 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

za celých 240 kč jsem si na Panthers cupu zakoupil letitou stavebnici od italky,už jsem ji jednou stavěl ( asi před 20 lety) a v neděly jsem si ji sebou vzal do práce,že se do ní pustím. A rozhodl jsem se že se o stavbu s vámi podělím. Jestly je to dobrý nápad nevím,ale třeba vás to nakopne k nějaké činnosti,Odina k lepení a ostatní třeba jen k napsání..... něčeho. At nemám pocit že si tady píšu akorát s Odinem,když naše řady opouští Josef.
Stavět se budu snažit podle fotografie,jediné co je jiné na stavebnici je korba,předloha je dřevo,italka je plech,ale na to sejřím. Stejně to není až tolik vidět Big Grin

03-31-2014 21:17 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

stavebnice u mě v " kanceláři"


CAM00903 small.jpg

03-31-2014 21:20 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

stavba podvozku probíhala bez problému,ani otřepu nebylo tolik Big Grin


CAM00902 small.jpg
CAM00901 small.jpg

03-31-2014 21:22 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

jediné co mi na podvozek scházelo,jsou kola s řetězy,snad je někde seženu


CAM00904 small.jpg

03-31-2014 21:24 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Teda Tondo ty jedeš jako stroj! Jeden kus za druhým. Já se sotva zmůžu na jeden kus za půl roku, už mi to tak nejde . Stále se totiž motám v kruhu díky španělským metodám lepení , následného barvení a pak dalších ingů. Teď jsem podle návodu na modelforu ingoval M4A2 Tarawu - Cuddlese a nejsem s výsledkem moc spkojenej. Místo matného povrchu se zdá příliš lesklé. A zase se tím mořím, místo toho abych stavěl dá a že mám co! Musím najít nějaký model s povrchovou úpravou, která je už vyzkoušená... Jo, a Pepa snad nekončí Confused , nebo jo? Musím se ho zeptat, nebo ty Antoníne víš víc než J8 Big Grin ?

Tento příspěvek byl 1 krát upraven, uživatelem Odin , naposledy 04-01-2014 at 15:34.

04-01-2014 13:52 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Sice lepim,ale nic nedodelavam,mam toho rozdelaneho az beda. Posly fotky te a2

04-01-2014 14:46 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Ahoj Antoníne, poslal jsem Ti fotky toho CUDDLESe z Tarawy z dcery mobilu, tak se nelekej. Hele už jsi přemýšlel o těch řetězech na kolech. Jednou jsem viděl na výstavě udělaný řetězy z řetízku a byly fakt dost dobrý. Jinak jsem je myslím viděl u Války...,Ale tam je to na hodně dlouhý lokte...

04-17-2014 17:08 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Stoji mi to na tech kolech,a taky v posledni dobe nemam stavu. Jo a koupil jsem si nove auto

07-16-2014 22:12 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak se pochlub co jsi si pořídil za káru? Já Teď sbírám síly na stavbu buďto dalšího šermíka, tentokrát z Peleliu( už mám na něj všechny doplňky), nebo na to začít stavět LVTčka ( už jsem je dal co se týče doplňků také dohromady) Asi začnu až bude trochu chladněji...

07-19-2014 18:41 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: