Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Inspirace » Shermeny z pacifiku
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Shermeny z pacifiku Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Vážení pánové, dlouho jsem se rozmýšlel zda Vám to mám napsat, ale po zralé a dost dlouhé době Vám to předkládám: Pokud chcete stavět shermeny z pacifického bojiště a to jak USMC či US ARMY zcela jistě se neobejdete bez knihy
" Sherman in the pacific war 1943-45" zde najdete fotky nejen známé, ale i naprosto neznámé na internetu nezveřejněné. Já vím není to kniha zrovna z nejlevnějších ( Já ji koupil za dvanácet), ale je velkým přínosem. Pokud Vám finanční možnosti dovolují neváhejte a jděte do ní. Poznáte jako Já, že v mnoha kamuflážích a označení jste se mýlili.

08-09-2015 16:39 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

No nekecej. Například?

12-29-2015 22:10 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Pepo ahoj, ta knížka je dost obsáhlá a kamufláží a fotek spousta. Některé známé, jiné neznámé. Nevím, kterou ti nabídnout. Třeba fotky z Peleliu jsou pěkný a zajímavý a co více pérovka kamufláže odkazuje spíše na mariňáckou zelenou než obligátní Olive Drab. Mohu Ti s naprostou odpovědností říci, že ta kniha za i vyšší prachy stojí. Pro lepiče Pacifiku nezbytnost, i když mi teď lepení nejde a dávám si půst. Mám sice rozlepený zrovna sermýk z Peleliu, ale nějak se nemohu dokopat k jeho dokončení a to mám všechny nezbytné ingredience. Asi mám po slepení Cudlese z Tarawy, nechucus pracus...

12-30-2015 18:45 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jinak Pepo a ostatní, odmlčel jsem se na delší dobu díky změnám v HW+SW a zapomněl jsem adresu. Až Pepa mne z toho díky, dostal.....

12-30-2015 18:47 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

ta kniha je pecka

01-12-2016 21:21 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

A kde to tedy koupít ?

07-24-2016 08:06 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Ahoj Pepo, kniha je ještě pořád v nabídce servru :www. nejlevnejsi-knihy.cz. Knihu dnes nabízejí za 1181,--Kč a v nabídce knihy stojí, že je dostupná skladem u dodavatele v malém množství. Když jsem knihu objednával Já byla teprve v tisku proto dlouhé čekání, ale jelikož tam nakupuji i další knihy nejen v češtině, ale i v anglině tak dodací lhůta zatím nepřesáhla 2 měsíce. Takže dodací lhůtu obratem ti potvrdit nemohu. Ale jinak k té knize budeš maximálně spokojen, stejně jako Já, vím že je na naše poměry drahá, ale stojí fakt za to.... Jinak v té nabídce nejlevnějších knih ji nejsnáz najdeš když zadáš do vyhledávače název knihy a chvilku počkáš až to přechroupá a najdeš ji mezi nabídnutými, má dost specifický obal takže to okamžitě poznáš. Jinak doporučuji ti rozhlédnout se v nabídce anglických titulů v oboru vojenství a technika a budeš mile překvapen. Kdybys měl potíže ozvi se....

07-25-2016 19:18 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: