Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Offtopic » BURZA » Poptávka » Dragon M4A2 Late PTO
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Dragon M4A2 Late PTO Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Zdravím pánové namá někdo na prodej Dragon M4A2 Late PTO ?

10-12-2019 19:53 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Ahoj Pepo, Já ho mám, ale prodat ho nechci, jen se ti zeptám v klubu, jestli ho někdo ještě nemá. Mají nasysleno dost raritek, tak uvidíme....

10-14-2019 11:28 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Dík moc. Poptej se prosím.

10-14-2019 14:13 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Ahoj Pepo, dotaz na klub jsem již hodil, tak uvidíme, jsou tam opravdoví šikulové a dokáží i nemožné. Já bohužel kvůli té mojí pitomé nemoci, už nejsem samostatně pohyblivej a kamarádů jak to tak bývá, ubývá...Bohužel ti nemohu slíbit ten můj M4A2 Late PTO, protože stále věřím doktorce a ta mi už 20let slibuje, že najdou konečně lék na mojí nemoc a Já si dal slovo, že jestli se opravdu uzdravím, tenhle model si postavím, nakoupil jsem už k němu i doplňky a tak Ti ho bohužel nemohu přenechat. Jak dostanu nějakou další informaci ohledně modelu okamžitě ti dám vědět...!

10-15-2019 14:35 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Dík moc. Antonín se nakonec odhodlal že mi ho přenechá.
Tak už shánět nemusíš. Děkuji moc za snahu. Přeji brzké uzdravení.

10-15-2019 14:48 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Dobře, pokud bude nabídka dám ti stejně vědět. Jinak prosím pozdravuj Antonína, Já už bohužel na něj spojení nemám, protože nemohu telefonovat...

10-15-2019 15:05 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: