Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Stavebnice » ztraceny planek na M4A3 Sherman Tamiya
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Založit nové téma Toto téma je uzavřeno
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
messiah
Host


Frown ztraceny planek na M4A3 Sherman Tamiya Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Zdravim, po letech jsem vyndal ze skrine krabici s modelem Shermana 1/35 vyrobce Tamiya a bohuzel planek je asi nenavratne ztracen. Nemel by ho nekdo doma a neposlal by mi treba naskenovanou kopii? Pripadne da se nekde najit na netu? Prohledal jsem vsechno a jsem fakt zoufaly...

05-02-2005 08:09
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

No já tu stavebnici mám ale mám jí v práci, kde budu až ve středu, takže buď se mi ve středu pomosí SZ připoměň a já ti to nascanuju a nebo zkus tento odkaz Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

05-02-2005 08:17 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
messiah
Host


Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Diky moc za rychlou odpoved a ochotu. Ta stranka pod odkazem je naprosto dostacujici. Presne to jsem potreboval. Jeste jednou diky

05-02-2005 10:01
Uživatelé: none
Založit nové téma Toto téma je uzavřeno
Přejdi do: