Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Konverze, dekály apod. » Sanitni jeep
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

sanitni jeep Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

tak už mám konverzi in stock,počítám do 3 neděl je tady Cool


cgm_35_ambulance_0.jpg

05-03-2005 12:47 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tady je preview na ten tvůj konverzní set.

__________________
SEMPER FI !!!

05-24-2005 20:13 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Třicet doláčů je dost, ale zase na druhou stranu je to klasika.... Confused

01-31-2006 16:56 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

No ta konverzní sada je pěknej shit, tonda promine, ale půjčím si to od něj někdy a zkusím to podle toho vysochat znovu, mám jednoho Willyse navís a pak nechat zaformit.Tak uvidíme jak se mi zadaří.

__________________
SEMPER FI !!!

01-31-2006 17:00 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Je to drahota... Mad A jak vidět opravdu učednický odlitek Roll Eyes . Veliteli ukaž že si zasloužíš pět hvězd... Cool

02-26-2006 20:26 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak se do toho pusť sám ještě jsem nedoděla tu vež na LVtčko, aby se dala odlejt, takže ukaž se, že si ty zasloužíš ty svoje tři frčky Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

02-26-2006 20:27 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Big Grin Jak se zmátořím tak se na to taky kouknu. Na LVTčko ještě stejně nepřišlo objednané. Asi jsem to s tím doladováním LVTčka přehnal. I finančně... Big Grin Big Grin Big Grin

03-18-2006 14:27 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

tak jsem si po 4 letech vzpoměl kde je má konverze na jeep Big Grin a máím pocit že přesochanej nebude,stejně jako to lvt Crying

05-15-2010 10:01 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Mě to nato LVTčko stejně ještě nepřišlo a pak, že Válka je supr zásilkovka, už skoro ani nevěřím, že to vůbec přijde...

05-15-2010 16:27 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

ale určitě jo,mě zatím vždy vše přišlo,a na co vlastně čekáš? Wink

05-17-2010 21:37 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

tak už se mi ta konverze vratila,ale ani z ní nemám radost

09-19-2010 21:17 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Copak, nezadařilo se? Ta konverze je asi pěkně pracná co? Tak mě to přišlo po skoro půl roce, ale jsem s tím spokojenej. Mám už na LVT(A)1 a LVT(A)4 opravenou věž, poklopy,motor a interiér. Teď se rozmejšlím, jestli půjdu i do toho setu na LVT4.

09-20-2010 12:40 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

zkoušel jsi někoho kontaktovat jestly to nema v kopii? Příště to mužeš skusit objedmnat z venku,možná to bude rychlejší

09-20-2010 20:01 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Já sám sem to nabízel v klubu na kopii, ale nebyl zájem. Je to totiž dost obsáhlý set. Z venku jsem to nezkoušel, protože nevlastním žádnou platební kartu Big Grin Možná by to z venku bylo rychlejší ale cena o tolik nižší není. Zůstanu zatím věrný Válce. I když některý věci se víc vyplatí od Nordlandu. Confused

09-21-2010 10:32 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: