Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Technika jednotek USMC » LVT a DUKW » LVT-1 » Zbarvení LVT-1 na Tarawě
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[2]:« 12 Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Gerry Gerry je muž
Lance Corporal




Registrován dne: 04-27-2005
Příspevků: 93

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

No, obávám se, že hned tak nedojde..... u pětatřicítek asi ano, tam je už aligátorů dost, ale ve dvaasedmách ještě není nic...první má být až teď LVT(A)-1 od Italeri. takže se vzhledem k počtům, četnosti nasazení atd. dá čekat, že nejdřív budou (A)-1, 2, ev. (A)-2, 4, (A)-4 ...a 1 se dostane na řadu až tak někdy za 15 let ... Confused

12-02-2005 22:34 Gerry je offline Poslat email Gerry Vyhledat příspěvky uživatele Gerry Přidat Gerry mezi přátele Přidat Gerry do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

No, Já jsem pětatřicetinář, přece jen je to pro moje oči přijatelnější. Letos na Pilsen-kitu ale žádný LVTčko nikdo nevystavil , ani v jednom měřítku. Roll Eyes

12-02-2005 22:49 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Gerry Gerry je muž
Lance Corporal




Registrován dne: 04-27-2005
Příspevků: 93

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Máš recht, taky jsem tam žádné neviděl ....

12-02-2005 22:51 Gerry je offline Poslat email Gerry Vyhledat příspěvky uživatele Gerry Přidat Gerry mezi přátele Přidat Gerry do seznamu kontaktů
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak to zkusíme napravit příští rok, ne?

__________________
SEMPER FI !!!

12-02-2005 22:52 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Já s tím počítám a můj cíl je co nejvíce mariňáckých mašin. Figury mi nejdou... Tongue

12-02-2005 22:54 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Já jsem figury ještě nezkoušel, ale zkusím. Ale ty mašiny tam musíme dotlačit stůj co stůj

__________________
SEMPER FI !!!

12-02-2005 22:58 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Do září to snad stihnem... Ukončíme tu nadvládu mašin mého dědy! Smile

12-02-2005 23:01 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Beru tě za slovo !!! Pleased

__________________
SEMPER FI !!!

12-02-2005 23:01 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Čestný mariňácký! Cool

12-02-2005 23:08 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak jsem neodolal a už tu kopu pokroucenýho resinu mám doma, teď začnou dlouhý večery tak se pustím do toho vyrovnávání a odřezání těch zatraceně masivních nálitků - ovšem znáte to darovanému koni....Jinak jsem to porovnal a na to že je to kopijka v detailech ujde teda kromě kabiny tam to dost kulhá, ale ono tam stejně není po postavení moc vidět....

10-05-2006 19:16 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none Stránek[2]:« 12
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: