Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Technika jednotek USMC » LVT a DUKW » DUKW » DUKW se 105 mm
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Tydyt Tydyt je muž
Private First Class


Registrován dne: 09-20-2005
Příspevků: 30

DUKW se 105 mm Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Nemate někdo odkaz na kachnu se 105 houfnicí, nejlepe kamuflované? Znám fotky s různým nákladem, ale s houfnicí jsem nikde neviděl. Díky

01-10-2006 12:25 Tydyt je offline Poslat email Tydyt Vyhledat příspěvky uživatele Tydyt Přidat Tydyt mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Koukni k harperovi, ten tam má fotky kamuflovanejch kachen a i kamo 105 s "nose artem" Cool

Chlapi mizerný, vy neumíte používat google apod?

__________________
SEMPER FI !!!

01-10-2006 18:10 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Tydyt Tydyt je muž
Private First Class


Registrován dne: 09-20-2005
Příspevků: 30

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

U hardcorpsmodels.com jsem hledal, našel jsem jen DUKW s různým nákladem, ale s houfnicí ne. A houfnici samotnou jsem tam vůbec nenašel. (Vidim tam furt jen 14 References - nikam jinam nejsem schopen proniknout.) Jinak zas nemam tolik času projíždět net, páč ho mám jen v práci a omezeně.

01-11-2006 12:30 Tydyt je offline Poslat email Tydyt Vyhledat příspěvky uživatele Tydyt Přidat Tydyt mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Hele tydyte,tak se ti musím omluvit, já jsem si to zpletl, tak fotka kamuflovaný 105 je v druhým díle těch Harperovejch manuálů, konkrétně na LVT-2jky. Už f tom mám zmatek. I velící se holt může seknout Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

01-11-2006 15:47 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

quote:
Tento příspěvek původně napsal Admin
Koukni k harperovi, ten tam má fotky kamuflovanejch kachen a i kamo 105 s "nose artem" Cool

Chlapi mizerný, vy neumíte používat google apod?


Ale nejlepší vyhledávač je velitel.... Cool

01-31-2006 16:24 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: