Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Rozestavěno » Adminova LVT(A)-1
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[6]:« « 234 56» Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Já se sice stěhovat nemusím, ale nemám zrovna starosti k popukání... Frown

12-14-2005 19:41 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

No koukám že na forum poaslední dobou serete jakon a placatej kámen, ae přesto si vás dovoluji informovat, že jsem zahájil přípravné práce na mnou ohlášené LVT(A)-1. Prvním krokem je srovnání zadní stěny věže, která byla rovná a Italka jí udělal šikmou. Tak se chci zeptat, jestli by byl zájem o odlitek upravené věže, který by se jenom vyměnil.Až to bude hotový udělám fotky.

__________________
SEMPER FI !!!

01-11-2006 23:25 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

zajem by byl Big Grin

01-12-2006 07:56 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Ok, zkusím to ještě nahrubo dobrousit, teda to co jsem tam včera v noci tmelil a vzal by jsem ti to dneska ukázat a i s těma prašulema, ok? Zatím se měj.

__________________
SEMPER FI !!!

01-12-2006 08:31 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak Tonda včera viděl ukončenou první fázi úprav věže LVT(A)-1. Zatím to myslím si vypadá celkem slušně, ne Tondo? Byly by ještě kromě mě a Tondy ještě další zájemci o tu upravenou věž a nebo se rozhodnete až podle fotek?

Only for Tondu: Hele myslíš že by stálo za to udělat i nějaký detaily v tévěží? Myslím si že by to nybylo špatný, ale nevím jestli by to potom šlo zaformovat odlít? Zkus to zjistit.

__________________
SEMPER FI !!!

Tento příspěvek byl 1 krát upraven, uživatelem Admin , naposledy 01-13-2006 at 08:40.

01-13-2006 01:24 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak tad yjsem to zatím zkusil na fotit aby jste mohli posoudit rozdíl oproti originálu Italky. Vypadá to sice divně, ale to je tím, že to je obroušený, ale až se to stříkne surfacerem a přeleští, tak to bude vypadat myslím gut.


lvt-vez-002.jpg
lvt-vez-004.jpg
lvt-vez-005.jpg

__________________
SEMPER FI !!!

01-13-2006 15:34 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak se mi podařilo sehnat revelláckou LVT(A)-1 za 300,- takže můžeme experimentovat dost a dost Big Grin nebo kdyby jste někdo vyměnil (A)-1 za (A)-4 tak nejni problem, mám tři Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

01-16-2006 17:09 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Zkouším udělat rozšísovanou jako Harper Cool


lvt-013.jpg
lvt-010.jpg
lvt-011.jpg
lvt-016.jpg
lvt-008.jpg

__________________
SEMPER FI !!!

01-30-2006 12:10 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Klobouk dole... Roll Eyes Tak ty už makáš. Já stále čekám na železářství... Frown

01-31-2006 17:17 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

No za to může ta věž, kterou to začalo, chtěl sem udělat jen jí, aby byla hotová a připravená pro zaformování, aby jsme to pak nemuseli opravovat všichni a vone se to nějak rozjelo. Budeš mít Odine interes o nějaký clone?

__________________
SEMPER FI !!!

01-31-2006 17:22 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Pokud mi neopustí zdraví tak jest! Smile)

01-31-2006 17:42 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Odine,čeče žiješ?
Luboš mám pro tebe,toho šmudlu Big Grin

02-17-2006 22:06 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Dík jsi genitální kokosák Big Grin Teď už ty panďuláky Cool
Jinak jsem se Scoťákem řešil toho Weasela a podle nát to je tak 1:24 než 1:35. Zejta zjistím rozměry a uvidíme.

__________________
SEMPER FI !!!

02-17-2006 22:10 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

quote:
Tento příspěvek původně napsal antonin
Odine,čeče žiješ?
Luboš mám pro tebe,toho šmudlu Big Grin


Ale Já nežiju... Evil

02-20-2006 10:49 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak věž LVTčka je skoro hotová a připravená k zaformování. Chci se zeptat kolik by bylo zájemců o clon? Zda má cenu to formovat a nebo si to každej udělá sám.


lvt-vez-001.jpg
lvt-vez-002.jpg
lvt-vez-003.jpg
lvt-vez-004.jpg
lvt-vez-005.jpg

__________________
SEMPER FI !!!

04-12-2006 10:45 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Uživatelé: none Stránek[6]:« « 234 56»
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: