Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Stavebnice » M3 37mm Anti-tank Gun
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[4]:« 123 4» Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Mlaskám, fotky good. Cool

01-31-2006 16:41 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

quote:
Tento příspěvek původně napsal Odin
Mlaskám, fotky good. Cool


Nemlaskej a hledej další, nebo přijdeš o frčky Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

01-31-2006 16:42 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Huba utřena, ale nic jsem nenašel. Big Grin Jsem asi stár a unaven... Frown

01-31-2006 18:03 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Tydyt Tydyt je muž
Private First Class


Registrován dne: 09-20-2005
Příspevků: 30

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

V Ospreyi IwoJima (Campaign 81) jsem našel kanónek na str. 34, kterej vypadá vopravdu jako kamuflovanej. Akorát mu ti Pepci námořnický upravili štít, páč ten je ňákej jinej. Tak a teď se vokažte!


kanon.jpg

02-22-2006 16:15 Tydyt je offline Poslat email Tydyt Vyhledat příspěvky uživatele Tydyt Přidat Tydyt mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Zajímavé.... Roll Eyes Roll Eyes

02-26-2006 20:08 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

.. to je pěkná kamo sedmatřicítky Big Grin Big Grin Big Grin


116666.jpg

__________________
SEMPER FI !!!

04-18-2006 00:54 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak tohle odkladiště je fakt hustý . Goood...

04-20-2006 13:58 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Já věděl že se bude líbit Cool

__________________
SEMPER FI !!!

04-20-2006 14:31 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Tydyt Tydyt je muž
Private First Class


Registrován dne: 09-20-2005
Příspevků: 30

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tady ještě jeden kamuflovany od Harpera. Koukat vlevo dolu (puvodne jsem myslel, ze je to haraburdi)


sher001.jpg

04-25-2006 12:03 Tydyt je offline Poslat email Tydyt Vyhledat příspěvky uživatele Tydyt Přidat Tydyt mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Hezká práce Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

04-25-2006 14:23 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Roll Eyes Dobrý fotečky už jsem si je stáhl... Smile) Tu frčku by měl mít... Big Grin

05-04-2006 17:18 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

TYDYT,dobrej postřech Big Grin

05-04-2006 21:16 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Frčku chceš, Frown ale věčně tu teď nejsi. Takhle se kariéra nedělá Big Grin

05-14-2006 18:46 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Tydyt Tydyt je muž
Private First Class


Registrován dne: 09-20-2005
Příspevků: 30

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Já tu jsem, ale netušim co mám furt blábolit, když nic zajímavýho nevim...

05-14-2006 21:27 Tydyt je offline Poslat email Tydyt Vyhledat příspěvky uživatele Tydyt Přidat Tydyt mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

quote:
Tento příspěvek původně napsal Tydyt
Já tu jsem, ale netušim co mám furt blábolit, když nic zajímavýho nevim...


Nevšímej si ho, von tu frčku má za tlachání a ne za konstruktivní příspěfky, asi ho degraduju a bude p srandě. JInak jsem někde našel taky fotku kamuflovaný 37mm, ale průser je že nevím kde Confused To je tak, když toho mám nasyslenýho tolik

__________________
SEMPER FI !!!

05-15-2006 12:30 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Uživatelé: none Stránek[4]:« 123 4»
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: