Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Stavebnice » M3 37mm Anti-tank Gun
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[4]:« « 234 Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Omyl, myšlenka byla na svatého Antonína Wink ten tu přece chybí... Big Grin

05-15-2006 16:44 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

zdarek chlapici,v poslední době,nějak nestíhám Frown ,ale i když nepíšu,tak jsem tady s vámi Big Grin

05-15-2006 20:32 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

já vím že jsi tu duchem s námi a až budeš zase mít klídek, tak to půjdemem zalejt Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

05-15-2006 21:37 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Tydyt Tydyt je muž
Private First Class


Registrován dne: 09-20-2005
Příspevků: 30

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tož jsem reagoval chybně, beru lopatku a jdu se zakopat....

05-16-2006 15:23 Tydyt je offline Poslat email Tydyt Vyhledat příspěvky uživatele Tydyt Přidat Tydyt mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Velitel by se už zase jen naléval Big Grin , ale abych netrhal sbor tak se jdu nalejt v duchu s Vámi... Big Grin

05-16-2006 19:33 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Komu by nestačila nabídka 37mm kanónku v 1/35 v podobě modelů firmy CGM Productions a Profikit může si v srpenci zakoupit stavebnici od Traxu Cool


TX0118.jpg

__________________
SEMPER FI !!!

06-08-2006 18:04 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

ja jsem spokojenej s CGM Big Grin

07-29-2006 08:32 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Já s CGM a Profikitem, zejména když mám dva Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

07-29-2006 08:35 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

cau bizone,ja mám 3 cgm Big Grin

07-29-2006 08:37 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

quote:
Tento příspěvek původně napsal antonin
cau bizone,ja mám 3 cgm Big Grin


čusa bizone já jeden CGm a dva Profikity Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

07-29-2006 08:38 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

tz to aspon nekdy postavís,ja ne Crying

07-29-2006 08:41 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Roll Eyes Pěkný, jen ty nálitky vypadají zase masivně... No, co se dá dělat chybí ve skříni tak co Smile) ....

07-19-2007 09:20 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

quote:
Tento příspěvek původně napsal Odin
Roll Eyes Pěkný, jen ty nálitky vypadají zase masivně... No, co se dá dělat chybí ve skříni tak co Smile) ....


Profikit je opravdu pěknej. Můžeš si ještě koupit 37mm od Traxu, ale nevím. Bude +/- stejně kvalitní jako Profikit, ale výrazně dražší

__________________
SEMPER FI !!!

07-19-2007 09:24 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

O.K. ....

07-19-2007 09:28 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none Stránek[4]:« « 234
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: