Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Stavebnice » 1/35 M4A2 Sherman "Tarawa" od Dragonu
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[3]:« 12 3» Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Já osobně jsem na Acadu moc kritiky neviděl a ani nečetl, ale jestli to hodnotil náš politicky vykolejený eddie tak se ani kritice Acaďáckeho sherma nedivím. To je jako se ho zeptat jak moc má rád ODS Big Grin Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

07-31-2006 14:01 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

to Odin,já vím že se daj koupit,ale za kolik ty vado Confused

08-01-2006 15:33 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
EDDIE
Private First Class


Registrován dne: 03-13-2005
Příspevků: 21

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jak někdo přitáhl,do Kaznějova Wink Kdo to tak asi mohl být .....Jinak tohle má jednu obrovskou ale skutečně obrovskou chybu - vlastně dvě - špatná kamo a špatná armáda Tongue

08-04-2006 19:35 EDDIE je offline Poslat email EDDIE Vyhledat příspěvky uživatele EDDIE Přidat EDDIE mezi přátele
EDDIE
Private First Class


Registrován dne: 03-13-2005
Příspevků: 21

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jo ještě k té acaďe - ta WET mariňácká je velmi slušná, ta vež co jsem tam měl byla Aca M51 a ta je ve srovnání se skutečností fakt jedovatá. Jak by ale řekl shermaní guru Petr trojjediný Dvořák zvaný Roubíček - Neexistuje dobrá stavebnice Shermanu.... Evil Smile

08-04-2006 19:46 EDDIE je offline Poslat email EDDIE Vyhledat příspěvky uživatele EDDIE Přidat EDDIE mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Roll Eyes Tak tahle od Dragonku by mohla už bejt konečně dobrá... Ale i kdybys ji pohanil Confused , tak si ji stejně koupím Big Grin

09-19-2006 19:42 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

tak Jarouš už jí ma na prodejně Big Grin

11-16-2006 23:31 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

A jak vypadá? Já jen, že jí mám už na cestě a rozhodně za přijatelnější penis než ho má Jarouš. Jinak na Tarawský Shermy udělal Archer Dry Transfer hned propisoty se sloníkama a jménama.

__________________
SEMPER FI !!!

11-16-2006 23:38 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

prej dobře,ale thunderbolt je našláplejší

11-16-2006 23:39 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
EDDIE
Private First Class


Registrován dne: 03-13-2005
Příspevků: 21

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

no ale bleska kokosáci moc neužijete Tongue toho snad měli až v korei (M4A3ECool -

11-17-2006 11:18 EDDIE je offline Poslat email EDDIE Vyhledat příspěvky uživatele EDDIE Přidat EDDIE mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

měli ale jen se 105,tz hnidopichu čajičkařskej Big Grin

11-17-2006 19:25 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Ten "blesk" je fakt našláplejší, ale ty Betiácký stvůry jsou zas přece klasa a čekal jsem tak dlouho... Admine kanál z HOBBY EASY? vyplatí se to vůbec?

11-19-2006 16:39 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Nevím odkud, já to neobjednávám, ale možný by to bylo. Cenu budu vědět až mi přijde domů kámoš s bednou s Tarawou v jedný ruce a v druhý frakturu Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

11-19-2006 21:56 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Dej vědět, budu ho kupovat před vánoci, abych si ho jako náhodou nadělil... Big Grin

11-20-2006 13:47 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

quote:
Tento příspěvek původně napsal Odin
Dej vědět, budu ho kupovat před vánoci, abych si ho jako náhodou nadělil... Big Grin


Wink tohle to znám, jako že se ten Satan Klauz náhodou objeví s tím pravým modelem Big Grin Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

11-20-2006 13:52 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Já to ještě kamufluji s tím že ten model není to co jsem chtel, protože to byla náhodná koupě na komisi u "Jarýho" a stála pouze stodevadesátdevět korun. A tiše dodám, že to snad dám dohromady, když si koupím ještě dvě barvy za padesát korun. A ty plechy s kovovou hlavní jsou součástí bedny... Big Grin Big Grin Big Grin

11-20-2006 14:00 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none Stránek[3]:« 12 3»
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: