Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Stavebnice » Boční pancíř - boule - na vežích Shermanů
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Lamp Boční pancíř - boule - na vežích Shermanů Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Na netu jsem našel tohle snad se to někomu bude hodit Big Grin


turretcheekarmor.jpg

__________________
SEMPER FI !!!

03-12-2005 20:23 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
EDDIE
Private First Class


Registrován dne: 03-13-2005
Příspevků: 21

RE: Boční pancíř - boule - na vežích Shermanů Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

quote:
Tento příspěvek původně napsal Admin
Na netu jsem našel tohle snad se to někomu bude hodit Big Grin

Pěkný a ještě mě to přelož, prosím s1

03-14-2005 20:45 EDDIE je offline Poslat email EDDIE Vyhledat příspěvky uživatele EDDIE Přidat EDDIE mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Dej mi čas a já se na to podívám a nějak to přelouskám Cool
No ale v podstatě jde o to, že většina stavebnic Shermanů by na věži měla mít onu popisovanou bouli, což bylo jakési dodatečné zodolnění pancíře, které mělo ztenčením stěny pancíře zajistit více prostoru pro střelcův kontrolní (zaměřovací) mechanismus.

__________________
SEMPER FI !!!

03-14-2005 21:54 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
EDDIE
Private First Class


Registrován dne: 03-13-2005
Příspevků: 21

Big Grin Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

No právě jsem to vytvořil na M4A3 od Tam (měl by to být ve finále Svobodná Plzeň zdraví...- to víš výročí se blíží) tak mě jde o to abych to nemusel obrousit - tedy jasná otázka M4A3 75 WET od Tam to má mít?

03-15-2005 21:32 EDDIE je offline Poslat email EDDIE Vyhledat příspěvky uživatele EDDIE Přidat EDDIE mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Zbytek překladu, který ti odpoví, alespoň snad Wink , na tvojí otázku

Věže následujcích stavebnic potřebují bouli dodělat:
M4 Sherman with T32 Calliope Rocket Launcher/Italeri
Marines M4 Sherman / Italeri
M4A3 Sherman / Tamiya
M4A3 76mm Sherman "Frontline Breaktrough"/ Tamiya
M4A3 105mm "Assault Support" Sherman / Tamiya

Věže následujcích stavebnic potřebují bouli dodělat jestliže je budeš konvertovat na late low-bustle vež odstraněním kanálu pro vyhazování nábojnic tzv. pistolový:
Early M4 Sherman / Tamiya
Early M4A1 Sherman / Dragon

Jediná stavebnice, která bouli má, tak je 105mm Sherman od DML


boule_harper.jpg

__________________
SEMPER FI !!!

03-16-2005 00:51 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

No když už jsme u těch nesmyslů na věžích Shermanů. Mohl by mi někdo vysvětlit rozdíl mezi normální verzí a mokrou (W)?

__________________
SEMPER FI !!!

03-25-2005 09:57 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak takovou šílenost měřit nehodlám. Šermamologové by občas potřebovali odborné vyšetření... Big Grin

12-04-2005 22:44 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

naprostej souhlas Big Grin

12-05-2005 08:43 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Eddi je šermanolog... Big Grin Big Grin Big Grin

12-05-2005 11:31 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: