Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Rozestavěno » Tondova rozestavěná LVT-4
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[3]:« 123 Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jo a málem bych zapoměl, už mám objednanýho i toho druhýho šerma od Dragounů - mariňáckýho.. Krabice se kupí, ale lepení nic Big Grin .

02-27-2010 15:48 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

tak ja versus sherman od listopadu 3x dodělavka a 2x od začátku Big Grin

01-10-2011 15:12 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Pane jo, jsi pilnej jako včelka Big Grin Big Grin Big Grin. Já zatím držím jen rozestavěnou M4A2 a nevím jak dál. Jestli ji udělat z Tinianu nebo z Tarawy. Jo, abych nezapoměl když jsem se teď vrátil, jak to vyzerá s tím waidingem?

01-12-2011 16:47 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

je připraven,jen si vzpomenout

01-13-2011 19:19 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

A to je rozhodující Big Grin Big Grin Big Grin

01-18-2011 11:24 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

tak jsem se do něj pustil,jelikož to byla pozdější verze kterou naši neměly,tak jsem ji musel trošku upravit


CAM00816 small.jpg

03-30-2014 00:01 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

lvt2a


CAM00773 small.jpg
CAM00774 small.jpg
CAM00781 small.jpg

03-30-2014 00:08 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

a ještě -A4


CAM00817 small.jpg

03-30-2014 00:18 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Teda Antoníne, Ty opravdu makáš! Já si tu LVT4 rannou verzy koupil od AFV a přišla mi minulej tejden. Ta LVT2 vypadá super, co jsi stříkal za barvu? Mariňáckou zelenou? Já byl na tom, že byly většinou napajcovaný oceánskou modrou. Jinak Já ji už mám taky, takže doufám, že sem hodíš i výsledek. Tu LVT(A)4 mam sice taky i s dokoupeným interierem a poklopy od Verlindeníka, ale zatím se na ní necítím... Budeš dělat rannou verzy, nebo pozdní? A z který kampaně?

03-31-2014 16:29 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jo už jsem si všiml i kulometů, takže pozdní verze. Bude z Iwojimy?

03-31-2014 16:30 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

4 bude zellená s IWO,2a kamuflovaná také s IWO,a4 piskovo šeda s tinianu. Na interier seru,je to spousta peněz a práce Big Grin . Afv si také asi pořídím,ale až časem,ted toho mám rozděláno až moc

03-31-2014 21:00 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

TO LVTčko ranné verze od AFV je fakt dost dobrá stavebnice. Jen jsem to zatím prohlížel a musím říc, že na stavebnicích od Italky je už znát doba výroby, tohle je o dva řády dál. Má to vše na co italka pozapoměla, nebo čím stavebnici zjednodušila. Jen namátkou má to i interiér řidiče, celý podhled motorového prostoru (chybí jen tělo motoru, ale to se dá snadno koupit - hvězdicák mají už dnes všude), otevíratelné boxy na zádi, lepší kulomety, několik druhů krytů kulometů, atd... Jo, a je tam i kamo našich z Iwo (modrá s dekálama). Já už ty interiéry koupil tak si holt budu muset s nima vyhrát, ale dost to zvednou! Až to dáš do barvy, hoď sem foto ať mám inspiraci!!!

04-01-2014 14:03 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none Stránek[3]:« 123
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: