Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Technika jednotek USMC » Tanky » M4A2 Sherman » Speciálky M4A2 u marines
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Speciálky M4A2 u marines Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Zdravím pánové. Po delším čase jsem zase našel pár zajímavích fotek, tak se je sem pokusím vložit... Tak jedna byla moc velká, pošlu ji Pepovi a zkusím ho požádat zda by ji sem neumístil...


m4a1-medium-rocket-launcher-01.jpg


FlailB.jpg

09-12-2014 20:14 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jo, málem bych zapoměl jsou to mariňácké stroje Galliope M4A2 ranná verze, vyloděno na Parry Island a atol Kwajalejn( jen nevím a zatím sem to nezjistil zda to střílelo...) a M4A2 Fail B nasazený na IwoJime, třetí mel být stroj M4A2 mid s radlicí, ale to až jestli to umístí Pepa... Jinak nové fotky- M4A2 Galliope, vyloděno na Guadalcanalu. Tak jedna fotka zase příliš velká, tak to nechá na Pepovi.


M-4%20Med%20Rocket%20sm.jpg

Tento příspěvek byl 2 krát upraven, uživatelem Odin , naposledy 09-13-2014 at 11:45.

09-12-2014 20:17 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Ahoj odine,dobra prace. Tu calliopku s canalu zname,retezak taky. Ale info o parry a kwajaleinu je pro me novinka ohledne nasazeni raketaku. Jdu se na to mrknout Big Grin

09-17-2014 21:51 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Ahooooj Antoníne, už jsem si začínal myslet, že už na tohle forum chodím jen Já. Jinak musí říci že výše uvedené informace mám od zdroje - mariňáckýho seržanta sloužícího u tanků, který to píše zcela vážně. Já jsem trochu skeptik ohledně toho Parry Islandu s tím raketákem na podvozku M4A2 early, ale dle fotek a povídání tam opravdu tyhle mašiny byly nasazeny(?).
Jen pořád jsem nezjistil jestli opravdu střílely? Na Kwajalejn Island bych tomu docela věřil, neboť je o dost větší než Parry Island. No jak zatít prostě nikde o tom že střílel není ani zmíňka. Ten FAIL B jinak byl opravdu nasazen na IwoJimě. Antoníne, jak jinak žiješ?

09-18-2014 12:33 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: