Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Jednotky Commonwealthu v Pacifiku » Bojové operace » Australian Invasion of Labuan Island Borneo 1945
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[2]:1 2» Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Australian Invasion of Labuan Island Borneo 1945 Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tady mají commonwealťáci pár fotek, co jsem našel na ebayi Pleased

Popisy fotek:

1. 6/13/45 - Infantrymen of the Ninth Australian Division move down ramp of a landing craft (foreground) to go ashore on Labuan Island in the Borneo invasion drive announced June 11.

2. 7/2/45 - Australian troops of the 7th Division move across a bridge into the outskirts of burning BALIKPAPAN, Jap(anese) oil center on Borneo.

3. 7/7/45 - Stripped to the waist, Australian gunners of the 4th Field Regiment, 7th Division, fire 25-pound artillery shells at dug-in Jap(anese) positions in Balikpapan, Borneo, a little more than 3 miles distant.


BORNEO-1.jpg
BORNEO-2.jpg
BORNEO-3.jpg

__________________
SEMPER FI !!!

04-28-2005 07:46 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

čajíčci sem asi nelezou Big Grin ?

05-23-2005 09:54 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Nelezou a to jsem jim z toho guamovskýho serveru stáhnul takový pěkný fotky. Asi jim budeme muset založit téma Firefly, Matilda a Crusader Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

05-23-2005 09:59 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

to sou hrozný jmena

05-23-2005 10:35 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
EDDIE
Private First Class


Registrován dne: 03-13-2005
Příspevků: 21

Smile Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

tohle nejsou ty pravý briťáci ale jenom "trestanci" ale fotka valentiny nebo matildy nehledě na grantíka by neškodila.......

08-14-2005 21:11 EDDIE je offline Poslat email EDDIE Vyhledat příspěvky uživatele EDDIE Přidat EDDIE mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Zase nespokojenej čajíkář Big Grin Když něco najdu, dám to sem

__________________
SEMPER FI !!!

08-14-2005 21:15 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jediný australský Granty mám tyhle:


grantph_2.jpg
grantph_3.jpg
grantph_4.jpg
grantph_8.jpg


m4a3ph_1.jpg

__________________
SEMPER FI !!!

08-14-2005 21:24 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

...


leeph_1.jpg
leeph_2.jpg
leeph_4.jpg

__________________
SEMPER FI !!!

08-14-2005 21:24 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
EDDIE
Private First Class


Registrován dne: 03-13-2005
Příspevků: 21

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

dobrý - i když poválečný....Big Grin Ale ten první je zajímavej - to je novozélanďan a mohl by to být i válečnej. P.S. myslíš na mě s těma Axisema?

08-15-2005 18:17 EDDIE je offline Poslat email EDDIE Vyhledat příspěvky uživatele EDDIE Přidat EDDIE mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

No za to rejpání si to možná ještě rozmyslím Red Face Neboj už mám nascanovanej č.2 (?) no ten s DUKWčkama s Dočkama Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

08-15-2005 18:50 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
EDDIE
Private First Class


Registrován dne: 03-13-2005
Příspevků: 21

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

mám 4,8,12 a 13 ostatní uvítám. Shocked

08-15-2005 19:10 EDDIE je offline Poslat email EDDIE Vyhledat příspěvky uživatele EDDIE Přidat EDDIE mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Já mám zase 2,4,5,6,7,8,9,10,11,13 a 14 a ostatní také uvítám Pleased

__________________
SEMPER FI !!!

08-15-2005 19:38 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

tak mi tam kluci vyberte,něco co se mi bude hodit.danke Tongue

09-13-2005 11:25 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tongue Tongue Tongue

__________________
SEMPER FI !!!

09-13-2005 20:27 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Roll Eyes

12-01-2005 18:26 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none Stránek[2]:1 2»
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: