Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Offtopic » Filmy » Flags of Our Fathers
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[4]:1 23» » Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Attention Flags of Our Fathers Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

V současné době se v Hollywoodu připravuje film Flags of Our Fathers , který bude natočen na motivy knihy Flags of Our Fathers:Heroes of Iwo Jima Jamese Bradleyho. Režisérem bude Clint Eastwoor, scénáristou Paul Haggis, producentem Steven Spielberg a film bude produkovat společnost Dreamworks Pictures. Film by měl být hotov napřelomu let 2006/2007.
Mariňákolog David Harper nabídl výše uvedeným pánům spolupráci ve formě poradenství, tak uvidíme, jak se chtne Cool

__________________
SEMPER FI !!!

03-14-2005 17:26 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

budu si objednávat z australie Písky iwojimi,už se těším až si prohlídnu ty nažehlený uniformyBig Grin

03-29-2005 11:43 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Ale ty se přece u nás dají půjčit a ....? Není to škoda peněz?

__________________
SEMPER FI !!!

Tento příspěvek byl 1 krát upraven, uživatelem Admin , naposledy 03-29-2005 at 11:45.

03-29-2005 11:45 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

vyndou asi na 400 a je to klasika,viděl jsi to?

03-29-2005 12:25 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Když mi ještě fungovalo video, tak jsem to viděl asi dvakrát.
No s půjčovným to vyjde na nějakejch 70,- Tongue

__________________
SEMPER FI !!!

Tento příspěvek byl 1 krát upraven, uživatelem Admin , naposledy 03-29-2005 at 12:40.

03-29-2005 12:39 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

možná si to jen vypálím,ještě uvidím je to sice klasica ale taky pěkná pičovina

03-29-2005 13:35 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Stačí dát befehl a já už to zařídím. V tý mojí DVD půjčovně Johna Weyna z Iwo mám, takže není problém Wink

__________________
SEMPER FI !!!

03-29-2005 13:39 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

tak pleas,jednu kopiji

03-29-2005 13:48 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Já věděl, že se necháš přesvědčit Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

03-29-2005 13:48 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

když jsme u těch .................tak ještě přidám pár kousku montezumovi síně(iwojima) letajici marinaci(guadalcanal) guadalcanal,válečný pláč jeden lepší než druhejBig Grin

03-30-2005 05:51 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Áááááá, panáček se už s svojí ranní dávkou lihoviny v krvi přihlásil na net a už mě tady nabádá k nějaké nekalé činnosti. Big Grin
Zkusím se na to kouknout, ale tyhle filmy tam nejspíš nemaj Frown

__________________
SEMPER FI !!!

03-30-2005 07:17 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

dobré ranko kořka proběhla až ted,až na ten válečnej plač( ten mám doma) a ten zbytek mít určitě nebudou

03-30-2005 07:26 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Taky se toho bojím, že ostatní nebudou k mání. Jo jinak mám možnost po 500,- sehnat publikace Allied&Axis. Jestli znáš, tak následující řádky ignoruj, jestli ne, tak čti dál.
Zajímavý by pro nás mohlo být číslo 8 (viz přiložená obáka).
Obsahuje to:
10 stránek týkající se německýho dělaleFH 18
20 stránkovou sekci věnovanou mariňáckým Shermanům od Ed Gilberta.
42 stránek materiálů na LVTčka od Davida Harpera a Pata Stansella.

21 stránek popisující bojový debut Porscheho "Ferdinanda/Elefanta" u Kursku.

Já to risknu a objednám to. Jinak kompletní seznam s obsahy najdeš tady


aa08.jpg

__________________
SEMPER FI !!!

03-30-2005 07:39 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

objednej já to zkouknu a když gut tak taky koupilaBig Grin

03-30-2005 07:52 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Ona být vychcaná jak mrak nad Sahara, stejne jako ja byt s figurkama Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

03-30-2005 07:54 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Uživatelé: none Stránek[4]:1 23» »
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: