Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Rozestavěno » Tondova rozestavěná LVT-4
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[3]:« 12 3» Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

nebylo by to špatný Big Grin ,ale vánocní svátky to jest sobota 14:00 až do pondělí strávím, stravím s rodinou mé přitelkyně v nádharných křivoklatských lesích a pak šup do práce,a mám taký pocit,že pokud nedostanu nějakek model,tak za ten den a pul žadnej neuvidím Crying

12-15-2005 18:27 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Proč vždy za vším pachtěním stojí ženská... Roll Eyes

12-18-2005 20:41 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

tak stále není Big Grin

01-15-2009 23:22 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak to jsme dva. Já už dal do kupy, teda připravil Big Grin k lepení tři LVTčka a ještě jsem na ně nesáhl... Nevím čím to je jestli stárnu nebo lenivím... Big Grin Big Grin Big Grin

01-18-2009 15:42 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

a nebo jsi starej lenoch Big Grin

01-27-2009 09:38 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

tady je jak jsem jí skoro před 4mi lety zanechal


DSC00306.jpg

02-17-2009 11:46 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

je na ní ještě moc práce Frown

02-17-2009 11:47 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

a ještě něco málo k dodělání


DSC00300.jpg

02-17-2009 11:50 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Hezké.Ne že by jsem chtěl rejpati ,ale U.S.M.C. Shermeny s 76mm věží neměli.

02-20-2009 21:06 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Big Grin ,to já vím moc dobře,jsou to zbytkly z doby kdy jsem měl mánii,že postavím všechny tipy ze všech zemí včetně exotiky. Ted na ně prdím a dodělám co mám do evropy a apak už jen USMC

02-21-2009 19:23 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Antoníne, Antoníne Já jsem sice línej, ale Ty hyperaktivitou také neoplíváš. Máš co dodělávat. Já mám rozestavěnou jen ještěrku Dragon Wagon a to si vyčítám, že se s tím peru už moc dlouho... Víš, že Já nemám vůbec žádnýho šermíka? Zato Ty jich máš mraky rozestavěnejch... Big Grin Big Grin Big Grin

02-23-2009 17:24 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

to víš Odine,vždy se najde něco duležitějšího na práci,třeba ležet na gauči u tv,to je má oblíbená činnost. A s těmi Shermany,vážně nemáš ani jednoho? To nechápu Big Grin

02-25-2009 22:32 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Fakt, nemám ani jedinýho a to mám myslím slušnou sbírku amíků... Jednou jsem si ho chtěl koupit, ten od Tamiye (A3), ale v krámu mi to jeden šermanolog plzeňský rozmluvil a od tý doby nemám žádnej. Teď mám zálusk na ty dva od Dragounů takže je mít už budu, ale ještě otázka, kdo je slepí... Já jsem fakt bez modelářský můzy a radši hraju hry než abych lepil...

03-01-2009 15:21 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

tak odine kolik už máš shermanu?

02-26-2010 19:45 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

V krabici jednoho "Tarawu", objednal jsem si na něj lepty a už je mám asi půl roku u jednoho kolegy z klubu a pořád mi nevychází se u něj proto zastavit... Big Grin Big Grin Big Grin Ta mrcha modelářská můza mě nechce políbit... Big Grin Big Grin Big Grin

02-27-2010 15:24 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none Stránek[3]:« 12 3»
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: