Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Technika jednotek USMC » Tanky » M4A2 Sherman » M4A2 z 1st TB na Okinawě
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[5]:« 12 34» » Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

To tonda: objednáš ty další manuály a výkresy na LVTčka?

To Gerry: Zkusím ti během nočních nascanovat co mám, ale moc toho asi nebudu. No uvidíš, sám

__________________
SEMPER FI !!!

11-22-2005 09:41 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

to víš žejo prdelko Cool

11-22-2005 09:47 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Gerry Gerry je muž
Lance Corporal




Registrován dne: 04-27-2005
Příspevků: 93

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Great ! Díky moc !

11-22-2005 20:58 Gerry je offline Poslat email Gerry Vyhledat příspěvky uživatele Gerry Přidat Gerry mezi přátele Přidat Gerry do seznamu kontaktů
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak tady to Gerry MASH i s duckbillama a na tý druhý má ještě gumový ševrony Cool


1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg

__________________
SEMPER FI !!!

11-24-2005 09:25 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Gerry Gerry je muž
Lance Corporal




Registrován dne: 04-27-2005
Příspevků: 93

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Perfektní ! Díky moc ! Z toho budu mít co vykoumat ...

11-24-2005 17:14 Gerry je offline Poslat email Gerry Vyhledat příspěvky uživatele Gerry Přidat Gerry mezi přátele Přidat Gerry do seznamu kontaktů
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Rado stálo Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

11-24-2005 18:35 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

nejhezčí je ta s těma rohožema

11-24-2005 18:59 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jo to jo, ještě jedna a s těma rohožema je v tom Allied And Axis. že by jsem v týhle podobě postavil tu Academku, když už tam ty žlutý blbové dali ty gumový ševrony s duckbillama?
Nejni špatnej nápad ne?

__________________
SEMPER FI !!!

11-24-2005 19:11 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Gerry Gerry je muž
Lance Corporal




Registrován dne: 04-27-2005
Příspevků: 93

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

No, nad touhle fotkou jsem sakra dlouho přemejšlel co tam visí...a ty rohože jsem si tipnul dobře. Jen mne ještě překvapuje ten rastr na deklu řidiče...???
Docela mne překvapujou ty gumový pásy...žil jsem v přesvědčení, že USMC používali výhradně pásy kovový ....a teď v tom tedy mám extra hokej :-D
Jinak - jak tam vlastně ti blbové chytali ty pásy ? Vidím, že je tam dávali vodícíma zubama dovnitř, takže musely bejt asi dost odtažený od korby ....

11-24-2005 20:13 Gerry je offline Poslat email Gerry Vyhledat příspěvky uživatele Gerry Přidat Gerry mezi přátele Přidat Gerry do seznamu kontaktů
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

quote:
Tento příspěvek původně napsal Gerry
No, nad touhle fotkou jsem sakra dlouho přemejšlel co tam visí...a ty rohože jsem si tipnul dobře. Jen mne ještě překvapuje ten rastr na deklu řidiče...???
Docela mne překvapujou ty gumový pásy...žil jsem v přesvědčení, že USMC používali výhradně pásy kovový ....a teď v tom tedy mám extra hokej :-D
Jinak - jak tam vlastně ti blbové chytali ty pásy ? Vidím, že je tam dávali vodícíma zubama dovnitř, takže musely bejt asi dost odtažený od korby ....


No přijde mi, že na tom deklu je navařenej kus tý rohože co se používaly na zpevňování letišť, zejtra sem zkusím hodit ještě detail toho deklu a můžeme to probrat. Nákresy těch rohoží jsou tady. Jinak dvě fotky rovněž přikládám. Co si o tom myslíte?
Jo s těma gumáka jsem byl taky trošku jalovej, ale vzhledem k tomu, že už je Academky dala k tý jejich mariňácký M4A2, tak si asi postavím stroj od týhle jednotky a nebudu mít problém se sháněním nových pásů. Jinak skutečně mariňáci měli v 95% na Shermanech pásy T54E1.
Co se tejče těch pásů na věži, tak jsem někde četl, že je ty dutý mariňácký hlavy na tu věž netvrdo navařili a měli vystaráno.


matting.gif
matting2.jpg

__________________
SEMPER FI !!!

11-24-2005 20:47 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Gerry Gerry je muž
Lance Corporal




Registrován dne: 04-27-2005
Příspevků: 93

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Člověče, to by mohlo být přesně ono !!!! No pane wachmajstr, voni sou hlava ! Big Grin
Tenhle tank je stejně vůbec nějakej atypickej ... To ty s těma otepema se mi líběj víc ..... ;-) a ještě jeden problééém.... Sand a Red Brown prý stříkali i přes ty pásy, že ?

11-24-2005 22:22 Gerry je offline Poslat email Gerry Vyhledat příspěvky uživatele Gerry Přidat Gerry mezi přátele Přidat Gerry do seznamu kontaktů
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

No to budu muset ještě zjistit, jestli to malovali přes to přídavný pancéřování jako to dělali v Evropě, kde černý pruhy napráskaly i přes ty hromady pytlů. Takže to nejspíš dělali i tady. Ze skladu přišel do dílny sherm, mariňáci navařili všechny tychle pásy, rošty a pod a pak na to nanesly kamo. Patrný, že to dělali je na těch přidělanejch fošnách na bocích tanků u některejch jinejch batalionů, kde jsou kamuflovaný viz přiložená fotka. Takže asi by jsem to udělal i v tomhle případě.
Hodně běžnou praxí, jak zdrsnit povrch tanků a zabránit tak magnetickejm minám se na nich přichytit, bylo, že ho natřeli několikrát za sebou a dokud byla barva ještě mokrá tak to posypali pískem a tak zdrsnili povrch. Cool

Prostě mariňáci byli totální máča Big Grin


usmc_sherman.jpg

__________________
SEMPER FI !!!

11-24-2005 22:33 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

dobre ranko chlapci,použiti t48 bych viděl spíš tak na 1 PROCENTO,tak že si luboši budeš moci postavit jen ten kousek,co veze dřevo na otop Smile páč je na něj dukaz.Rohože na deklech jsou přece jasný na první pohled vy amateři Big Grin

11-25-2005 07:40 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

a souhlas s tím stříkanim,praly to tam přes pásy,žadnej problem

11-25-2005 07:41 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Gerry Gerry je muž
Lance Corporal




Registrován dne: 04-27-2005
Příspevků: 93

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jen mne fascinuje, jak ti tupouni tam nemohli navařit jeden typ pásů, oni tam museli nacpat všechno co našli abysme s tím pak měli víc práce.... Mad Divím se, že tam nenavařili ještě pásy z LVTček a japonských vraků ... Big Grin

11-25-2005 07:50 Gerry je offline Poslat email Gerry Vyhledat příspěvky uživatele Gerry Přidat Gerry mezi přátele Přidat Gerry do seznamu kontaktů
Uživatelé: none Stránek[5]:« 12 34» »
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: