Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Technika jednotek USMC » Tanky » M4A2 Sherman » M4A2 z 1st TB na Okinawě
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[5]:« 123 45» Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

ááááá tonda má po ránu rejpavou, co? Big Grin

2 Gerry: nikdy neříkej nikdy, třeba se ještě objeví fotky s navařenejma pásama z LVTeček čnebo žlutejch tanků Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

11-25-2005 08:04 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

ale né,vžyt mě znáš Cool ,stavíš se na zdravotní?

11-25-2005 08:08 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jasan během dopoledne dorazím, to si přece nenechám ujít Wink

__________________
SEMPER FI !!!

11-25-2005 08:10 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

to bys neměl Tongue
A GERRY je odkud?

11-25-2005 08:22 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Gerry Gerry je muž
Lance Corporal




Registrován dne: 04-27-2005
Příspevků: 93

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Koukám z okna Bavorům do eintopfů, tady u nás Amíci rozprášili německou 11. obrněnou a v '51 nad náma por. Šrámek sestřelil Thunderjeta ... Wink
Za c) je správně, Domažlicko !
Big Grin

Tento příspěvek byl 1 krát upraven, uživatelem Gerry , naposledy 11-26-2005 at 14:34.

11-25-2005 22:17 Gerry je offline Poslat email Gerry Vyhledat příspěvky uživatele Gerry Přidat Gerry mezi přátele Přidat Gerry do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

tak to se asi na panaka,jako luboš,nestavíš vid? Frown

11-26-2005 10:10 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Gerry Gerry je muž
Lance Corporal




Registrován dne: 04-27-2005
Příspevků: 93

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

To těžko, ale loupněte si jednoho i za mne...a já si dám večer za vás ... Pleased Big Grin

11-26-2005 14:14 Gerry je offline Poslat email Gerry Vyhledat příspěvky uživatele Gerry Přidat Gerry mezi přátele Přidat Gerry do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Nedával jste někdo dohromady mariňáckého šerma z Oki podle Concord? Ten s těmy navařenými hřeby zn. DAVY JONES ? Confused

11-27-2005 21:41 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Dave Jones? Zatím ještě ne, ale není to jedna z M4A3? Kouknul by jsem se ale nevím kde fšechny Concordy mám.

__________________
SEMPER FI !!!

11-27-2005 21:43 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Měla by to být A2(W). Ale nejsem šermanolog. Smile

11-27-2005 21:51 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Já taky nejsem shermanofil a navíc nevím, kde mám podklady. Zkusím se podívat do archivu.

__________________
SEMPER FI !!!

11-27-2005 21:52 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

To nehoří! Jen mi to utkvělo v paměti a líbila se mne ta polní úprava. Shocked

11-27-2005 21:59 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Gerry Gerry je muž
Lance Corporal




Registrován dne: 04-27-2005
Příspevků: 93

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Pozor, pozor, Davy Jones nebyl A2 z Okinawy, ale A3 z Iwo Jimy .....
Doporučuju na něj sehnal publikaci M3 and M4 Tanks in Pacific Combat 1943-145 od Kagera, kde jsou jednak fotky, jednak barevný bokorys a navíc i obtisky 1/35 a 1/72

Můj favorit z Iwo je ale Black Jack .....

11-28-2005 15:38 Gerry je offline Poslat email Gerry Vyhledat příspěvky uživatele Gerry Přidat Gerry mezi přátele Přidat Gerry do seznamu kontaktů
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak se mi to přece nezdálo, že jsem nkde viděl u tý jeho fotky, že to má být M4A3 Cool

__________________
SEMPER FI !!!

11-28-2005 16:04 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak mi to nedalo a prohledal jsem knihovnu. Ten "Davy Jones" byl dle Concordu Tank battles of the Pacific War 41-45 opravdu z IWO, ale na popiskách je označen jako A2(W). Toho tvého koně jsem tam ale nenašel. Co všechno zkousnula úprava? ;)

11-28-2005 20:54 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none Stránek[5]:« 123 45»
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: