Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Technika jednotek USMC » Tanky » M4A2 Sherman » M4A2 z 1st TB na Okinawě
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[5]:1 23» » Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Gerry Gerry je muž
Lance Corporal




Registrován dne: 04-27-2005
Příspevků: 93

M4A2 z 1st TB na Okinawě Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Přátelé, nemáte nějaké pěkné fotky/linky/jiné údaje na shora uvedený %subj% ? Měl bych v plánu si (někdy, až bude čas Big Grin ) jednu pěknou "Alfa-Two" z Oki postavit (pokud možno tříbarevnou), ale kde nic, tu nic.... mám pár poznámek z Concordu (Tank Battles in Pacific), který mi bohužel neříkal pane ale měl jsem ho jen půjčený, ale to je bohužel vše .....

11-20-2005 13:45 Gerry je offline Poslat email Gerry Vyhledat příspěvky uživatele Gerry Přidat Gerry mezi přátele Přidat Gerry do seznamu kontaktů
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

A na který stránce ty fotky byly nevíš? Jelikož jsem tvor líný, tak aby jsem to nemusel pracně hledat. Pak se podívám do svých archívů a nebo mi ty fota co máš pošli mailem na plastikova@valka.cz.
L.

__________________
SEMPER FI !!!

11-21-2005 07:15 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Gerry,jsou to ty co jedou s pláže a ten co je v čele ma číslo 6?

11-21-2005 09:30 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

sory chlapci spletl jsem si ostrovy Confused

11-21-2005 09:33 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jo když nám sem Gerry dáš ty fotky, tak nám dost pomůžeš, aby jsme věděli o který ti jde.

__________________
SEMPER FI !!!

11-21-2005 09:38 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

2 tonda: IWO a OKI to je skoro to samý co? Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

11-21-2005 09:42 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

trhni mi,sem to odeslal a hned jsem si toho všimnul Red Face

11-21-2005 11:13 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

No ostrov jako ostrov, tak se neročiluj, všude se vyloďovali mariňáci a fšude dávali céres žluťákům, no ne? Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

11-21-2005 11:18 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Gerry Gerry je muž
Lance Corporal




Registrován dne: 04-27-2005
Příspevků: 93

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Já právě že naopak, fotky nemám žádný, jen pár ručně psaných poznámek o tom co jsem na fotkách viděl..... shrnuto vím, že ty hajtry měly přídavný pancéřování z článků pásů všech typů zboků korby, na předním pancíři a ze stran věže, některé si vepředu vezly otep klestí jako hatě, některé (zdaleka ne všechny) měly duckbills.... kamufláž byla snad (to nevím jistě) stříkaná i přes ty pásy. Označení : geometrický obrazec (podle čety) a v něm číslo. Někdy na boku korby, někdy na věži (zboku zepředu nebo vzadu ...) .
That's all....ale to je málo, sháním právě toho víc ...

11-21-2005 20:20 Gerry je offline Poslat email Gerry Vyhledat příspěvky uživatele Gerry Přidat Gerry mezi přátele Přidat Gerry do seznamu kontaktů
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

No zatím jsem našel jen Shermany s duckbillama ale armádní od 769th Tank Battalion. Jdu ještě hledat ty marinaky

__________________
SEMPER FI !!!

11-21-2005 20:47 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jedna fotka je v Allied-Axis č.8 na straně 30

__________________
SEMPER FI !!!

11-21-2005 21:35 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Capt Capt je muž
Private First Class




Registrován dne: 09-26-2005
Příspevků: 9

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

něco pro inspiraci

http://www.svsm.org/gallery/lwM4A2

__________________
Semper Fidelis!

J. Jochman
USMC & USN REENACTORS ASSOCIATION
3/6 Marines, King Co., Re-Enacted, 1943-1944

Tento příspěvek byl 1 krát upraven, uživatelem Capt , naposledy 11-22-2005 at 00:47.

11-22-2005 00:47 Capt je offline Poslat email Capt Domovská stránka Capt Vyhledat příspěvky uživatele Capt Přidat Capt mezi přátele Přidat Capt do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

neni to špatny,ja to asi takhle nikdy nepostavím Crying ale to to by měla spravně bejt m4a3 s IWO Cool

11-22-2005 07:34 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Ty jo, tonda přiznal existenci M4A3 Big Grin Ale je to hezky zbouchlý odhr jako dohromady

__________________
SEMPER FI !!!

11-22-2005 07:47 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tongue

11-22-2005 09:15 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Uživatelé: none Stránek[5]:1 23» »
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: