Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Konverze, dekály apod. » Un-Armored LVT4 cab od Harpera
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Un-Armored LVT4 cab od Harpera Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Ten šílenec už neví co roupama dělat viz.zde. Tak jsem mu tam hodil jednu fotku co jsem našel v archivu,aby viděl, že nejsme žádný béčka Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

01-04-2006 08:58 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Smile Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Myslel jsem, že Harpera nezaskočím, ALE !!! odepsal tohle: Big Grin Big Grin Big Grin

quote:
Thank you Lubos,

Yes, the photo you sent is indeed an un-armored cab LVT4. Great photo, I have not seen that one yet. Do you know where it comes from? Archives somewhere? Do you have a larger scan that you can send me? I would like to add it to my files.
If you look closely, you can see the front bow armor plate, the additional armor plates mounted to the cab top and forward surfaces and the front cab armor plate is sitting on the bow top deck.

The "Project Guide" series of books are a little different than the previous "Project:" series. In the original "Project:" books, they were based on using a particular aftermarket kit (TRAKZ) to build the model.

The new series guides the modeler through making all of the needed pieces and changes themselves. There is some utilazation of aftermarket items, a few photo-etch bits, some brass cast machine guns and mounts. This is simply because these parts are readily available and who wants to have to scratch build .30 & .50 cal MG's for every project!

I do not plan on offering any castings of my parts, it is just too time consuming and really isn't worth it for the meager returns. I am however designing a photo-etch detail set for the LVT4, for TRAKZ.

back to work,

David

__________________
SEMPER FI !!!

01-04-2006 20:18 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Že by jsem objevil další?


lvt4_1.jpg
lvt4_2.jpg

__________________
SEMPER FI !!!

01-31-2006 01:40 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Bylo to sice K.O., ale technický! Ty vole nestačil jsem čumět...(s prominutím) Roll Eyes

01-31-2006 16:50 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: