Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Technika jednotek USMC » Trucky, Jeepy, Dodge atd. » WWII Pacific "Rocket Truck"
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[2]:1 2» Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

WWII Pacific "Rocket Truck" Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

David harper zase exceloval na missinglynxu Shocked

viz. link


Rocket%20Truck-1w.jpg


Rocket%20Truck-2w.jpg

__________________
SEMPER FI !!!

01-09-2006 09:54 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak to je žrádlo Roll Eyes Ty fotky jsou super. Cool

01-31-2006 16:26 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jen doplněk....


m24_04.jpg

03-21-2012 14:49 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak jsem našel pár fotek mariňáckých 114,3mm raketometů Roll Eyes , jsou vesměs ze Saipanu, Okinawy a Iwojimy... Možná se už konečně Confused někdo přidá?


IHC Raketomet Saipan USMC.jpg
IHC Raketomet USMC IwoJima.jpg
IHC Raketomet USMC Okinawa.jpg
IHC USMC raketomety Saipan.jpg
IwoJima.jpg

11-21-2012 18:15 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

A ještě jedno okno se strojem Z Iwojimy a jeden renovovaný


IHC Muzeum USMC.jpg

11-21-2012 18:17 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Hmm, tak ten z Iwo se nepodařilo Mad vecpat do formátu k přijmutí tímto forem. Pokud to někdo zvládáte, jsem ochten Vám fotku zaslat Cool .

11-21-2012 18:19 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Zdar. Tak sem s ní.

11-22-2012 19:37 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

čus pepo to je tedy comeback Big Grin ,kde se flákáš?

11-22-2012 21:33 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak Pepo tu velkou fotku jsem Ti Smile poslal. Jinak jsem rád, že se už konečně někdo Smile) ozval, myslel jsem že už jsem tu jen Já Big Grin sám. Jen doufám že také něco doplníte k tématu Big Grin Big Grin .

11-23-2012 15:33 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Ono toho moc není. Makam na tomhle dio. Tak to foto.


2.jpg
IWO b n.jpg

Tento příspěvek byl 1 krát upraven, uživatelem Josef Steinocher , naposledy 11-23-2012 at 20:20.

11-23-2012 20:09 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Pepo nejdřív díky Wink za vložení té poslední velké fotky, Big Grin Jsi machr... Jinak k tomu dio, hmm musím uznat Cool , že jsi si vzal pořádnej knedlík. Takže Baby ať se daří...

11-27-2012 20:17 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jo, Pepo, už jsem si Confused vzpoměl: ten tank na te tvé fotce, co stavíš do dio se jmenoval "JEZZBEL" Wink . Nevím, kdo tyhle dekály, ale Frown dělá...

11-29-2012 18:19 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

JEZZBEL Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Já myslím že nikdo. Dík za info. Tak jedno foto od Odina. Co nezvládneš tak pošli já to zmenším.


tanks_cape_gloucester_1.jpg

Tento příspěvek byl 1 krát upraven, uživatelem Josef Steinocher , naposledy 11-29-2012 at 18:52.

11-29-2012 18:37 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

No, musím uznat Wink , že pracuješ perfektně Smile) . Fotku jsem také přesunul Cool do správného tematu, ať v tom nemáme Big Grin bordel... Jinak mám zas trochu více fotek Roll Eyes , všech možných temat, takže až to trochu Mad roztřídím tak to sem začnu házet. A co nepůjde Ti pošlu Smile ...

12-03-2012 20:18 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

odine kámo,hlavně dej pryč ty co už jsem sem vložil já Big Grin viz ihc ambulance

12-03-2012 22:31 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Uživatelé: none Stránek[2]:1 2»
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: