Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Inspirace » M29 Weasel
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[3]:« 12 3» Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Luboš jede,tak si to určitě rád od tebe vezme Big Grin

02-01-2006 19:36 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

no myslím Odine, když to bude vypadat gut, tak by jsme ti s tondou za odměnu něco dali za odměnu, nějaké resinové konverzní cukrátko. Co tondo? Cool

__________________
SEMPER FI !!!

02-01-2006 19:38 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

jdu na wc,tak tam o tom popřemyšlím Big Grin

02-01-2006 20:00 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

No mám ho vruce, díky moc Odine, v tejdnu se u tebe Tond zastavím a zkoukneme to spolu

__________________
SEMPER FI !!!

02-04-2006 19:32 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Zajímá mne Váš verdikt. Panáčků oškliváčků se moc nevšímejte ty už jsou od podledu mimo měřítko. Asi by bylo dobrý podle výkresovky, pokud ji někdo máte, prověřit zda jsou míry alespoň trohu v měřítku. Já na lasičku nic nemám. Roll Eyes

02-05-2006 14:15 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Veliteli kde jsi se včera k čertu flákal. Hledal jsem a každý odpověděl že si odkráčel někam do nálevny... Big Grin

02-05-2006 14:16 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

To jsou kecalové, já jsem s etam pohyboval tak nějak průběžně jen jsem si odskočil na oběd to je pravda, ale hospa byla nahoře a tak jsem nemohl být pryč moc dlouho. Ale lasičku mi předali neboj. Jen jsem něměl ještě čas na to kouknout.

__________________
SEMPER FI !!!

02-05-2006 14:40 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

v zalogovi jsou jen m29c Big Grin

02-05-2006 19:31 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

quote:
Tento příspěvek původně napsal Admin
To jsou kecalové, já jsem s etam pohyboval tak nějak průběžně jen jsem si odskočil na oběd to je pravda, ale hospa byla nahoře a tak jsem nemohl být pryč moc dlouho. Ale lasičku mi předali neboj. Jen jsem něměl ještě čas na to kouknout.


Ty kecalové bezostyšně tvrdili že po pátečním tahu s Kubrtem vyhledáváš tiché a závětrné koutky... Big Grin O lasičku u Tebe strach nemám. Zkuste ji prolustrovat a hoďte mě sem také verdikt. Jo jinak abych nezapoměl ten mariňáckej jeep je fakt pěknej! Roll Eyes Chci si ho taky postavit ...

02-05-2006 20:27 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

To jsou jenom pomluvy těm nevěř Big Grin
Na lasičku koukneme a zkusíme to s Tondou nějak probrat.
Jinak jsem rád že se ti jeep líbil a hlavně že jsi ho tam mezi těma velkejma obludama našel Cool

__________________
SEMPER FI !!!

02-06-2006 08:48 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Zdeněk Petrovič
Private First Class


Registrován dne: 12-14-2005
Příspevků: 18

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak sem čekal,že se dovim,jak ta stavebnice vypadá a stále nic Confused Dala by se ještě sehnat?

08-30-2006 22:23 Zdeněk Petrovič je offline Poslat email Zdeněk Petrovič Vyhledat příspěvky uživatele Zdeněk Petrovič Přidat Zdeněk Petrovič mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

No hele už při prvním otevření krabice bylo jasné že to je jeden velkej průser. Ta stavebnice je v jakémkoliv měřítku jen né v 1/35, tipoval by jsem tak něco kolem 1/24. Takže jestli si chceš postavit M-29, tak je asi jedinou možností Azimut, nebo kdo ho dělá, ale cena je poněkud vyšší, jelikož je to celoresin. Mrkni na greatmodels a uvidíš sám.

__________________
SEMPER FI !!!

08-30-2006 22:31 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Zdeněk Petrovič
Private First Class


Registrován dne: 12-14-2005
Příspevků: 18

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Aha no já byl jenom zvědavej,myslel jsem,že by se mi mohl hodit na menší přestavbu.

08-30-2006 22:39 Zdeněk Petrovič je offline Poslat email Zdeněk Petrovič Vyhledat příspěvky uživatele Zdeněk Petrovič Přidat Zdeněk Petrovič mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

byla by to VELKÁ přestavba,asi novej model Big Grin .Opravdu bylo to příšerný,rok výroby asi tak1960

09-03-2006 22:17 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Zdeněk Petrovič
Private First Class


Registrován dne: 12-14-2005
Příspevků: 18

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Díky za info,kokal sem na toho od Azimutu,ten vypadá supr,ale kde ho tady sehnat?Na a ještě cena Roll Eyes

09-03-2006 22:24 Zdeněk Petrovič je offline Poslat email Zdeněk Petrovič Vyhledat příspěvky uživatele Zdeněk Petrovič Přidat Zdeněk Petrovič mezi přátele
Uživatelé: none Stránek[3]:« 12 3»
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: