Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Technika jednotek USMC » SPG » M7 Priest » Fotografie mariňackých Priestů
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[2]:1 2» Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Fotografie mariňackých Priestů Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tady jedna co asi ještě neznáme Cool


USMC%20PRIEST%20OK.jpg

__________________
SEMPER FI !!!

08-10-2006 10:58 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
EDDIE
Private First Class


Registrován dne: 03-13-2005
Příspevků: 21

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

no pěkné akorát blbá armáda Big Grin

08-10-2006 13:39 EDDIE je offline Poslat email EDDIE Vyhledat příspěvky uživatele EDDIE Přidat EDDIE mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

quote:
Tento příspěvek původně napsal EDDIE
no pěkné akorát blbá armáda Big Grin


Já myslím Eddie, že ta správná, ta která se nevyhýbá boji vařením čaje Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

08-10-2006 13:42 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
EDDIE
Private First Class


Registrován dne: 03-13-2005
Příspevků: 21

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

pořád jsou to jen vzbouřený kolonisti.... Big Grin

08-10-2006 13:46 EDDIE je offline Poslat email EDDIE Vyhledat příspěvky uživatele EDDIE Přidat EDDIE mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak ať to máme komplet v jednom tématu tak jsem si sem "dovypůjčil" zbytek fotek od Harpera ;-)


117507.jpg
120378.jpg
M-7%20PRIEST.jpg


121556.jpg
124950.jpg

__________________
SEMPER FI !!!

08-10-2006 14:28 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

tak ještě něco málo Cool


121259.jpg
fig53.jpg
fig55.jpg

__________________
SEMPER FI !!!

08-10-2006 14:32 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

až,někdo bude stavět kazatele,tak bacha na pojezdy a kryty převofoFky Big Grin

08-12-2006 11:05 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Roll Eyes pochlapil ses... mám doma už postavenou limitku od Italky, ale pozor je to model pozdější produkce prejstíků! Tu jsem ještě nikde u mariňáků neviděl i když vše je možné. Případná přestavba by dala trochu zabrat Frown

09-19-2006 20:14 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

a jaký jsou tam rozdíly?Viditelné akorat pojezdy a převodovka,teda její kryt Confused

09-19-2006 21:34 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

já tam taky jiný rozdíly nevidím, na jedný fotce je tuším že i litej a ne šroubovanej dekl převodofky Cool Takže to už by zbejvaly jen ty pojezdy. Ale pravda je že většina kokosáckejch "kazatelů" má převodovku šroubovanou.

__________________
SEMPER FI !!!

09-19-2006 21:59 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Souhlasí ty pojezdy a převodovka, ale také byl jiný typ kulometný kazatelny- pouze jedno okruží !! A protože je dovnitř dost vidět, tak je nutný brát v potaz i vnitřní rozdíly- jiná přístrojovka(kostka se zaoblenými rohy) a jinak umístěná (bokem od řidiče), menší muniční boxy (oboustraně), jiný typ upravy vnitřního zadního krytu motorového příslušenství, neměla koše na bednách- ale z výroby byly se sudy na palivo, pevný boky nástavby ! ,z výroby pouze pásy gumový V, ale nebo s T49 (kovový), chyběly boční blatníky a jinak byly i rozházený schránky na náhradní články pásů na čele. Snad jsem toho už moc nezapoměl Frown tak kamenujte jemně Cool

09-20-2006 19:53 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

mám pocit,že pásy měli hlavně t54

09-20-2006 22:29 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak tohle dle německý publikačky byly polní úpravy. Z výroby to byly pouze z počátku "gumový V" pak kovovky. Na fotkách je to vidět třeba v publikačce od Concordu, ale na tvých fotkách mají "gumový špalky", tak nevím. Je možný, že na gumových špalkách byly jen u koženejch krků a u armádáků ty druhý. Ale nesázel bych na to, spíš to bylo dle úpravy přímo u jednotek. Jednou jsem někde četl že čtyřicetdevítky nebyly kvalitní - údajně praskaly a nebyla s nimi spokojenost, což by odpovídalo tej výměně u posádek na gumošpalky. Možností je ale víc, možná by něco věděl ten psychouš Harpřík a moje informace co mám možnost dohledat nebyly úplně přesný. Ještě se na to mrknu a najdu i tu publikačku od concordíků, taky mám nějaký fotky na dvd tak to projdu a uvidíme. Ale jak říkám na limitku od Italky bych nesázel. Jo malej dovětek Wink u toho modelu pokud do něj nedáš závaží, tak podvozek je jako baletka - na špičkách. Smile)

09-22-2006 17:40 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak hele, hledal jsem to a našel pár informací: byly dvě výrobní serie B1 a B2 a ty se dále dělila na podserie dle výrobního závodu. Úplně první M7B1 serie po prototypové serii byla prokazatelně na padesátjedničkach "gumošpalkach", další výrobní závody už používaly u serie B1 buďto "gumový véčka" nebo "kovový véčka", což by odpovídalo i těm fotkám co jsi sem dal a i ostatním fotkám co jsem našel. V polních úpravách byly také! poškozený pásy nahrazovány T49 "kovovkama". Co je výmečný je výrobní závod v Kanadě, kde všechny vyrobený byly pouze na "gumošpalkach", ale to se netýkalo koženejch krků. Našel jsem i barevnou fotku z výroby M7B1 z té úplně první po prototypové podserie a ta měla dokonce i světlomety až úplně nahoře na korbě a je na "gumošpalkach". Vyp adáto že M7 dostali mariňáci od různých výrobců, ale z té první serie B1!
Jinak motor u téhle serie jak píšou byl Ford GAA... .Tak nevím, asi každej výrobce měl ještě různý výrobní odchylky a přesně zdokumentovat by to šlo asi pouze přímo u amíků.

09-25-2006 10:46 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

kluk snaživej Big Grin ,dík za dobry info.
Když projedem jen fotky tady na našich stránkách,tak mi z toho vynde=jeden pyle armádní t51,několik NAŠICH s t54a jeden neidentifikovatelnej NÁŠ možná s t48 Confused

09-25-2006 21:36 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Uživatelé: none Stránek[2]:1 2»
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: