Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Technika jednotek USMC » Tanky » M4A3 Sherman » M4A3 na Iwo - kamufláž
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[2]:« 12 Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Copak se ti nezdá, Ten odstín?

__________________
SEMPER FI !!!

11-20-2006 19:46 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Nekamenujte, Já to nekreslil... Ale nějak mi to neděsí, jestli ty dřevěný fošny byly v přírodním stavu nebo barvený olive green či nějakým jiným odstínem zelené je asi diskutabilní s ohledem na tu fotku. Harpřík by možná věděl více. Ale napadá mne také jestli rozdíl není způsobený "časem", kdy byl původně jak je zřejmé přírodní a naštětkován až později. Zkusím se doma podívat ještě do chytrých knih a dám vědět.

11-21-2006 12:00 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Gerry Gerry je muž
Lance Corporal




Registrován dne: 04-27-2005
Příspevků: 93

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

quote:
Tento příspěvek původně napsal Admin
Copak se ti nezdá, Ten odstín?

Ne, to ne...ale neladí mi, že na obrázku jsou fošny v natural color a na fotce zelený jako tank ...ale jak odpověděl Odin, mohly být natřený i dodatečně ....

Tento příspěvek byl 1 krát upraven, uživatelem Gerry , naposledy 11-21-2006 at 18:35.

11-21-2006 18:32 Gerry je offline Poslat email Gerry Vyhledat příspěvky uživatele Gerry Přidat Gerry mezi přátele Přidat Gerry do seznamu kontaktů
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

No i mistr Harper se může utnout, ale zase barevný fotky z války výrazně zkreslovaly, to je taky potřeba brát v úvahu, ale pokud je mi známo, tak se tanky v depách "dopancéřovaly" a pak se přetřely. Ale výjimka potvrzuje pravidlo, nebo jak se to říká. Asi by jsem to dopancéřoval a pak by jsem to celý kamufloval. Jako to je např u Davy Jonese.

A hlavně u nás tomu rozumíme jenom my a nikdo nám do toho nebude moct kecat Big Grin Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

11-21-2006 21:48 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Gerry Gerry je muž
Lance Corporal




Registrován dne: 04-27-2005
Příspevků: 93

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

jojo, jak se říká, o WW2 dneska můžeme tvrdit co chceme a stejně máme pravdu a nikdo nevyvrátí že ne :-D

11-21-2006 22:40 Gerry je offline Poslat email Gerry Vyhledat příspěvky uživatele Gerry Přidat Gerry mezi přátele Přidat Gerry do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

krásně řečeny Big Grin

11-21-2006 22:50 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jenže, známe své papenhaimské, až to někam přineseš, tak ti to zdrbnou a logicky rozeberou a clověk je ten největší blbec, protože v jedný super poliš encyklopedii bylo jedno nepřeložitelné slovo o barvě a ty ho neznáš a který oni umí z paměti. No, však je poznáš... Big Grin

11-30-2006 10:30 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none Stránek[2]:« 12
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: