Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Offtopic » BURZA » Poptávka » HELP
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

HELP Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Zdravím všechny.Sháním publikaci TANK WARFARE ON IWOJIMA.Bohužel nemám možnost si ji objednat přes internet ze zahranicí.Nepomohl by někdo?

02-15-2007 18:07 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jestli myslíš tuhle, tak ta pokud vím ještě nevyšla, jinak by jsem jí měl už určitě doma. Cool

__________________
SEMPER FI !!!

07-11-2007 16:07 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Přesně tu.Možná ji budou prodávat mpm-áci,když ted prodávají Pacific focus atd.

07-13-2007 13:47 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

quote:
Tento příspěvek původně napsal Josef Steinocher
Přesně tu.Možná ji budou prodávat mpm-áci,když ted prodávají Pacific focus atd.


No to nevím to co prodávaj MPM tak jsou z Letterman Publishing, ale tohle si má Harper nějak vydat sám, aby měl lepší papír a tisk. Takže myslím že pak budu objednávat přímo u něj. Teda jestli to někdy vydá

__________________
SEMPER FI !!!

07-13-2007 13:50 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Kamarádi objednal jsem si od slavnýho MPM publikačky Harpříka LVTčka - obě a dodnes mi nic nepřišlo a na urgence vůbec nereagujou!!! Evil Přitom to inzerujou v Novinkach. Frown Tak Vám nechci s MPM brát iluze. Do těch tanků jdu také hned jak se objeví na scéně...

07-16-2007 10:16 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

quote:
Tento příspěvek původně napsal Odin
Kamarádi objednal jsem si od slavnýho MPM publikačky Harpříka LVTčka - obě a dodnes mi nic nepřišlo a na urgence vůbec nereagujou!!! Evil Přitom to inzerujou v Novinkach. Frown Tak Vám nechci s MPM brát iluze. Do těch tanků jdu také hned jak se objeví na scéně...


Publikace na LVTčka jsem osobně viděl v MPm v Myslíkově ulici, ale jestli je momentálně mají, tak to nevím. Ty debilové většinou objednávají všechno od jednoho kousku Confused

__________________
SEMPER FI !!!

07-16-2007 13:51 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Confused Tak už je to prodaný, bylo to na prodejně prý jen dva dni a měli pouze jedno duo. Na zásilkovce mě dnes tentokrát slušně odpálkovali, že čekají na další dodávku někdy koncem prázdnin a neví jestli to přijde. Hahaha, spíše už je nemám do tý doby otravovat... MPM je fakt firma co pro prodej udělá vše Evil . Viděls ty jejich vebové stránky, v polovině věcí mají napsány blbosti a fotky mimo hru.

07-17-2007 09:48 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Tydyt Tydyt je muž
Private First Class


Registrován dne: 09-20-2005
Příspevků: 30

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

To jsem si koupil já. Tak sorry...

07-17-2007 20:45 Tydyt je offline Poslat email Tydyt Vyhledat příspěvky uživatele Tydyt Přidat Tydyt mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

V den vydání novinek jsem si obědnal oba Pacific focus ,a obě LVT dočkal jsem se za 4 dny.Admine pokud budeš obědnávat tu Iwojimu u Harpera ta na mě prosím mysli.Beru na 100%.Tel.737 901 417.Pro upřesnění..

Tento příspěvek byl 1 krát upraven, uživatelem Josef Steinocher , naposledy 07-18-2007 at 10:54.

07-18-2007 10:47 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

quote:
Tento příspěvek původně napsal Tydyt
To jsem si koupil já. Tak sorry...

To nic, jsem rád že jsou v dobrých rukou... Taky je koupím hned jak se k nim dostanu a pak pošlu MPM do ......

07-18-2007 12:43 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: