Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Barvy » Zbarvení mariňáckých tanků
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[3]:« 12 3» Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak teď mi křivdíš! Fotky nejsou moje hobby a digitálním vůbec nerozumím. Model jsem falticky vyfotil, ale pořád mi to sem nejde dát - píše to, že je to moc velký. Jestli chceš hodím Ti je na mail a můžeš se snažit.... Big Grin

03-21-2012 14:39 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

asavel@seznam.cz

03-21-2012 22:17 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak jsem Ti je hodil na výše uvedený e-mail.

04-11-2012 14:43 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Jak to vypadá? Zkoušel už jsi to?

04-30-2012 15:09 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak pořád nic? Big Grin

05-07-2012 14:31 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

ale jo ještě jsem se k tomu nedostal

05-07-2012 14:45 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

někde jsem je ztratil Confused

10-18-2012 09:00 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

To nevadí jestli chceš můžu Ti to znova hodit na mail. Rád bych teď už pokračoval na zašpinění, ale nemůžu se k tomu donutit.

10-27-2012 15:33 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Pošli mi to také. Zdar.

10-27-2012 15:44 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Na jakou adresu?

10-29-2012 14:30 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Josef.Steinocher@seznam.cz

10-29-2012 15:58 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

posílám...

10-29-2012 16:59 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Díkes pane.

10-30-2012 18:23 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Pánové odborníci, narazil jsem včera na netu na jednu diskuzku, kde se probírá také zbarvení mariňáckých šermů. Je zde jeden borec, který zcela vážně napsal ,že všechny tanky z tažení na Marianách -M4A2 střední verze byly všechny přestříkaný na mariňáckou zelenomodrou??? Dokládá své tvrzení, že je to zcela zřejmé z fotek a také, z vyprávění pamětníků. Dokonce se se všema co vyslovili jiný názor - původní armádní olivovka se hádá do krve. Své tvrzení dokládá fotkami King Konga a dalších strojů??? Ukazuje, že odstín šedivé na fotkách je jiný než na šermech z Tarawy? Je to vůbec možné, aby někdo z odstínů šedivé dokázal jakou to bylo barvou? Co na to říkáte přátelé, Já jsem sice v digitální grafice amater, ale mám zato, že tyhle stroje byly v olivovce. Neexistuje o tomhle někde v chytrých knihách nějaká zmíňka?

05-01-2013 09:41 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Zdar. Dej sem prosím odkaz kde to najdu. Díkes

05-01-2013 17:56 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Uživatelé: none Stránek[3]:« 12 3»
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: