Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Plastikové modely » Stavebnice » LVT A-2 SAIPAN
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

LVT A-2 SAIPAN Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Zdravím všechny.Italerka bude vyrábět LVT A-2 Saipan.Doufám že časem dojde i na LVT-1.

02-16-2008 08:16 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

RE: LVT A-2 SAIPAN Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

quote:
Tento příspěvek původně napsal Josef Steinocher
Zdravím všechny.Italerka bude vyrábět LVT A-2 Saipan.Doufám že časem dojde i na LVT-1.


No to nevím a moc na to nespoléhám, protože LVT-2 vychází, myslím model, z LVT-4. Ale LVT-1 je diametrálně odlišná.

__________________
SEMPER FI !!!

02-18-2008 22:02 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Snad.

02-18-2008 23:42 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

RE: LVT A-2 SAIPAN Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

quote:
Tento příspěvek původně napsal Josef Steinocher
Zdravím všechny.Italerka bude vyrábět LVT A-2 Saipan.Doufám že časem dojde i na LVT-1.

Tak tohle přání mám také, ale moc tomu nevěřím...

02-19-2008 12:51 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Ale zapoměl jsem dodat LVT 1 by velice uvítal. Mám ji sice resinku, ale to není ono. Také bych přivítal interier. Jestli začnou LVT1 dělat tak sázím na My de Loris... Big Grin

02-19-2008 12:55 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

a Panzer shop bude vyrábět M29 weasel a M5 tahač ale darda peněz.

02-19-2008 16:08 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak tohle bude na mne opravdu drahý. Třeba to někdo vydá jako plastovou stavebnici, budu raději čekat. Když už jsem se dočkal řady LVTček, šerma z Tarawy a ranýho Priesta říkám si, že je to jen otázkou času... Italka udělala docela pokrok v LVTčkach když se mrknu do krabiceLVT(A)1 a LVT2 tak je rozdíl skoro propastný. Na LVT(A)1 objednávám detail set od Verlindeníka Roll Eyes - upravuje i správný tvar věže a přední část interiéru se všemy poklopy, ale na interiér věže musím koupit Stuarta od Academky a na interiér středové části budu muset koupit ještě jednu LVT2, takže jen jeden model LVTčka (A)1přijde pěkně draho... skoro jako ty věci od Panzeríku... Big Grin

02-21-2008 10:26 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Interiér Verlinden čekám taky každým dnem.Podle kat.2008 Dragonu je M4A2(W) pozdější verze 6462 kat.č. a ještě mají M4 composite hull U.S.armády ty měli mám zato na Okinawě a Filipínách 6441 kat.č.Nově taky mají M3 Half-track s 37mm kanonem ale ten v pacifiku jestli byl nemám zdání.M3A1 Half-track se 75mm má následovat a ten tam BYL.Už aby?Pokud by měl nědo zájem mohu sehnat fig.mariňáků od Verlindena a Warriors jedna za 75kč.Skoro celou jejich kolekci těchhle fig.Dodání zhruba 2 měsíce je to podle objednání a času.Lvt(A)2 od Italerky má na krab.obr. IIB42 v třítonovce z Iwo-jimy.Je i v Concordu na LVT.Letrman vydal taky MODEL TECH na LVT-4 ale mpm zatím namají ani ....

Tento příspěvek byl 3 krát upraven, uživatelem Josef Steinocher , naposledy 02-22-2008 at 14:36.

02-22-2008 12:50 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Josef Steinocher Josef Steinocher je muž
Gunnery Sergeant




Registrován dne: 08-09-2005
Příspevků: 351

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

A Master Box mají Matildu tak nejspíš z toho bude M.FROG australanů na Tarakanu nebo Balikpapanu.I když M.DOZER z Labuanu je taky paráda.A v plánu mají i Valentinu a KIWI na Nissanu mají velice zajímavou kamo.

02-22-2008 14:59 Josef Steinocher je offline Poslat email Josef Steinocher Vyhledat příspěvky uživatele Josef Steinocher Přidat Josef Steinocher mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak nato bych musel bejt nezávislej miliardář Big Grin , abych to všechno mohl hned nakoupit. Začnu postupně dokoupím si všechno na LVT(A)1 a pak vše na LVT2- plechy( ty žaluzie a podlahové plechy nemají chybu). Na podzim bych si mohl koupit tu LVT(A)2 jestli už bude v prodeji Smile) . No a pak se uvidí Roll Eyes . Nejraději bych byl za LVT1, ale to asi nebudou dělat... Z těch novinek by se mi najvíc líbila ta samohybka 75mm... Na šermy jsem se ještě nedostal.

02-22-2008 16:39 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Halo, pánové nevíte někdo na jaké adrese prodává Harpřík pásy k LVTčkům??? Už jsem je viděl v čásáku, nemají chybu a chtěl bych si je objednat. Předem díky...

06-10-2008 16:20 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

http://www.hardcorpsmodels.com/shop/

no většinou tady, ale nějak mu to teďka nepaří Confused

__________________
SEMPER FI !!!

06-20-2008 11:22 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Luboši díky, tyhle stránky jsou dost děs Confused , ale ty pásy jsem tam nenašel. Už jsem je hledal i u obchodníků a nikde je nemají. Co jsem je viděl v SM Pacific, tak jsou fakt dobrý a chtěl jsem je na všechny LVTčka co mám doma. Pokud na ně někde náhodou natrefíš dej vědět...

06-20-2008 15:20 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

hele objednávaj se jenom u Harpera kterej je dycky nechá udělat podle předobědnávek a stoje něco kolek 90 doláčů sada bez pošty

__________________
SEMPER FI !!!

06-20-2008 15:30 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Kua, to je pecka Evil , ale nikdo jinej je už asi nedělá. Hledal jsem a nikde nic. S tou cenou si mi celkem vzal vítr z plachet, počítal jsem maximálně s 30doláčky. Dát to za tu cenu na všechny LVTčka je nesmysl! Musím popřemýšlet. Už tak jsem s LVTčky dost vysoko jedno už vesele překračuje 2.000 a to nejdražší mi teprve čeká-LVT(A)1, kde budu tak někde nad 3. Ještěže Big Grin manželka ví, že jsem to všechno pořídil za babku na netové burze...

06-22-2008 13:57 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Uživatelé: none
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: