Registrace Seznam uživatelů Team Hledání FAQ Úvodní stránka  

Mariňáci » Technika jednotek USMC » Tanky » M4A1 Sherman » Použili mariňáci v Pacifiku tento typ?
Vytisknout | Doporučit příteli | Přidat toto téma mezi oblíbené
Stránek[5]:« 12 34» » Založit nové téma Poslat odpověď
Autor
Příspěvek « Předchozí téma | Následující téma »
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

pěkná,perem to tam horky Cool

06-20-2005 17:17 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak aby jsme zavřeli hubu rejpalům rejpalským, jsou tady další informace od dharpera, který zveřejnil na netu.

Harperův děd sloužil právě na M4A1 na Gloucsteru. Tyhle shermany byly v odstínu OD s černejma kamuflážníma flekama. Ty malý číslice na věži byly namalovaný maiňákama těsně před akcí na GC na všech stranách věže. Rovněž zadních vratech motorovýho krytu bylo namalovaný číslo.

ty velký číslice na tý fotce techniky shromážděný po akci na GC si už namalovali armáďáci. Jinak na tý ČB fotce je tak z GC od jednotky harperova děda.

Pozn. Obrázky jsou zmenšený, aby se to sem vešlo


Rear View.jpg


Color M4A1.jpg

__________________
SEMPER FI !!!

11-21-2005 07:35 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak co tondíčku, už věříš? Big Grin Big Grin Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

11-21-2005 07:36 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

ty bejku,už sem se s tím smiřil dávno a moc dobře to víš,tak do mě neprud Tongue

11-21-2005 09:29 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Big Grin Já tě jen škádlím vždyť mě znáš. Ale fotky jsou cool, co?

Jinak budeš ve středu v prasi? Mohli by jsme dát jednoho lampióna, co ty na to?

__________________
SEMPER FI !!!

11-21-2005 09:31 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

jasan

11-21-2005 11:20 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Roll Eyes

12-05-2005 16:20 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

tak jsem vyměkl,a definitvně se rozhodl,že si tuhle benzinovou plečku Wink taky postavím

01-17-2006 00:46 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Admin Admin je muž
Administrator




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 972

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

quote:
Tento příspěvek původně napsal antonin
tak jsem vyměkl,a definitvně se rozhodl,že si tuhle benzinovou plečku Wink taky postavím


Let's go, Tonda, Let's go !!! Big Grin Big Grin

__________________
SEMPER FI !!!

01-17-2006 06:11 Admin je offline Poslat email Admin Domovská stránka Admin Vyhledat příspěvky uživatele Admin Přidat Admin mezi přátele Přidat Admin do seznamu kontaktů
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Plác,plác,plác... Big Grin Big Grin Big Grin

01-31-2006 16:18 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Nevíš jaký identifikačky na těch strojích z Glou. byly? Zaujal mne totiž ten new model od Dragonu a mám v plánu ho zakoupit. Flekatá mu totiž děsně sluší... Jen k těm pásům, opravdu byly všechny na čtyřicetdevítkách? Tady na těch fotkách jsou i na kovovéčkach, pokud to není zrovna stroj armády...

10-02-2006 10:07 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

odine kamarade,ale novej dragon je m4a2, ana glou měli naši m4a1 Confused

10-02-2006 22:07 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

a to je starej dragon Big Grin

10-02-2006 22:08 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Odin Odin je muž
King




Registrován dne: 11-21-2005
Příspevků: 1154

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

Tak to jsem teda viděl v Plzni u dědků starej Dragon, ale nevím proč, tak mi někdo napovídal že je to novinka. No co A1 pokud to je starota oželím a počkám na novou, ale A2 new od Dragonů kupuji i když řekneš že to stavěl už Hitler z dlouhý chvíle...

10-03-2006 13:22 Odin je offline Poslat email Odin Vyhledat příspěvky uživatele Odin Přidat Odin mezi přátele
antonin antonin je muž
King




Registrován dne: 03-11-2005
Příspevků: 1110

Poslat odpověď s citací Upravit/Vymazat příspěvek Poslat zprávu moderátorovi       IP Nahoru

obcas se dá objednat na greatu,a mám takovej pocit,že a2 už je tam pro mě připravená Big Grin

10-03-2006 21:27 antonin je offline Poslat email antonin Vyhledat příspěvky uživatele antonin Přidat antonin mezi přátele
Uživatelé: none Stránek[5]:« 12 34» »
Založit nové téma Poslat odpověď
Přejdi do: